Stypendyści MAZOWIECKIEGO PROGRAMU STYPENDIALNEGO DLA UCZNIÓW SZCZEGÓLNIE UZDOLNIONYCH

W bieżącym roku szkolnym rozpoczęła się kolejna edycja Regionalnego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych. Program ten umożliwia rozwój edukacyjny uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych z obszaru Województwa Mazowieckiego. Celem szczegółowym projektu jest realizacja wsparcia dla młodzieży szczególnie uzdolnionej w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych nowożytnych i matematyki. Stypendysta poprzez realizację Indywidualnego planu rozwoju edukacyjnego ucznia może przeznaczyć otrzymane stypendium m.in. na zakup pomocy dydaktycznych, sprzętu komputerowego, literatury fachowej, opłacenie uczestnictwa w obozach, wycieczkach edukacyjnych czy kursach językowych.
Już po raz trzeci uczniowie naszej szkoły sięgnęli po mazowieckie stypendia. Jest to wspaniała nagroda za ciężką, systematyczną pracę i osiągnięte dzięki niej wysokie wyniki w nauce.
W bieżącym roku szkolnym aż siedmioro uczniów naszej szkoły zostało stypendystami wyżej wymienionego programu:
• Martyna Maniak kl. 8a
• Maria Wiktorzak kl. 7b
• Kamil Ostrowski kl. 8a
• Borys Borkowski kl. 7a
• Jakub Kępczyński kl. 7a
• Jakub Cichawa kl. 7b
• Piotr Borowiecki kl. 7c

Jesteśmy bardzo dumni i serdecznie gratulujemy!

Program stypendialny wspiera uczniów, którzy systematycznie i z zapałem pracują na wspaniałe wyniki w nauce. Wierzymy, iż w przyszłym roku Ty też możesz zostać stypendystą!!!