NAUCZYCIELE UCZĄCY W NASZEJ SZKOLE:

Dyrektor szkoły
Dorota Szczukowska – nauczyciel dyplomowany

Wicedyrektor szkoły
Beata Rybińska – nauczyciel dyplomowany

Pedagog
Justyna Grobel – nauczyciel dyplomowany

       Psycholog
       Katarzyna Grabowska – nauczyciel mianowany

Logopeda
Wioletta Molga – nauczyciel dyplomowany

Biologia
Maria Dusińska – nauczyciel dyplomowany

Chemia
Agnieszka Wierzbicka – nauczyciel dyplomowany

Doradztwo zawodowe
Monika Wiktorzak – nauczyciel dyplomowany

        Edukacja dla bezpieczeństwa
        Marcin Roguski – nauczyciel dyplomowany

Edukacja wczesnoszkolna
Katarzyna Albekier – nauczyciel dyplomowany
Marzena Głuch – nauczyciel dyplomowany
Małgorzata Janiszewska – nauczyciel mianowany
Beata Ruszkowska – nauczyciel dyplomowany
Marzena Skierczyńska – nauczyciel dyplomowany
Aneta Towarek – nauczyciel mianowany
Małgorzata Wojtyniak – nauczyciel dyplomowany
Sylwia Wolszakiewicz – nauczyciel dyplomowany

Fizyka
Agnieszka Wierzbicka – nauczyciel dyplomowany

Geografia
Elżbieta Pękacka – nauczyciel dyplomowany

Historia
Bernard Pająk – nauczyciel mianowany
Agnieszka Gutkowska – nauczyciel dyplomowany

Język angielski
Magdalena Baranowska – nauczyciel dyplomowany

Joanna Molga – nauczyciel dyplomowany
Katarzyna Poneta-Niewola – nauczyciel kontraktowy
Anna Rola – nauczyciel mianowany

Język niemiecki
Magdalena Tracz – nauczyciel dyplomowany

Język polski
Aleksandra Cieciora – nauczyciel mianowany
Mariola Czajkowska-Ludwisiak – nauczyciel mianowany
Edyta Miechowska – nauczyciel początkujący
Michał Tatarek
 – nauczyciel dyplomowany

Iwona Wójcik – nauczyciel dyplomowany

Matematyka
Monika Adamska – nauczyciel dyplomowany
Ewelina Białkowska-Trzaska – nauczyciel mianowany
Natalia Figura – nauczyciel początkujący
Barbara Motyka – nauczyciel dyplomowany

Muzyka
Marlena Kowalska – nauczyciel mianowany

Nauczyciele bibliotekarze
Grażyna Błaszczyk – nauczyciel mianowany
Małgorzata Janiszewska – nauczyciel mianowany
Aleksandra Pikalska – nauczyciel początkujący

       Nauczyciele wspomagający
       Karolina Badowska – nauczyciel kontraktowy
       Izabela Leśniewska – nauczyciel dyplomowany
       Agnieszka Rzońca – nauczyciel mianowany
       Marzena Sobolewska – nauczyciel dyplomowany
Angelika Sowa – nauczyciel początkujący
       Magdalena Tracz – nauczyciel dyplomowany
       Monika Wiktorzak – nauczyciel dyplomowany
Joanna Żurawska – nauczyciel kontraktowy

Nauczyciele w świetlicy
Marta Boczek – nauczyciel początkujący
Agnieszka Janiszewska – nauczyciel początkujący
Jolanta Markwat – nauczyciel dyplomowany
Edyta Miechowska – nauczyciel początkujący
Edyta Malec-Ćwiek – nauczyciel dyplomowany
Joanna Molga – nauczyciel dyplomowany
Wioletta Molga – nauczyciel dyplomowany

Oddziały przedszkolne
Magdalena Kowalewska – nauczyciel początkujący
Iwona Rozińska – nauczyciel dyplomowany

Plastyka
Grażyna Błaszczyk – nauczyciel mianowany

Przyroda
Elżbieta Pękacka – nauczyciel dyplomowany

Religia
s. Justyna Oksiuta – nauczyciel dyplomowany
s. Joanna Korzeniewska – nauczyciel dyplomowany
ks. Paweł Śliżewski – nauczyciel kontraktowy

Technika, zajęcia techniczne
Sylwia Ciesielska – nauczyciel mianowany

        Wiedza o społeczeństwie
        Bernard Pająk – nauczyciel mianowany

Wychowanie do życia w rodzinie
Maria Dusińska – nauczyciel dyplomowany

Wychowanie fizyczne
Anna Kowalczyk – nauczyciel dyplomowany
Dariusz Reszke – nauczyciel dyplomowany
Michał Sadowski – nauczyciel dyplomowany

Zajęcia komputerowe, informatyka
Sylwia Ciesielska – nauczyciel mianowany
Agnieszka Janiszewska – nauczyciel początkujący

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI:

Sekretarz szkoły
Małgorzata Gumińska

Główny księgowy
Bożena Wróbel

Specjalista ds. płac
Agnieszka Kaczorowska

Intendentka
Sylwia Trybuła

Panie, które przygotowują smaczne obiady
Ewa Łyżwińska
Renata Zygmunt

Panie, które dbają o porządek i pilnują szatni
Dorota Czyż
Urszula Kicior
Teresa Kruk
Anna Ogińska
Barbara Paśnik

Pan konserwator
Andrzej Figura

Panowie, którzy pilnują szkoły
Marcin Górnik
Mariusz Rybiński
Romuald Wojczakowski

Szkolna pielęgniarka
Małgorzata Konobrodzka
Ewa Rzechowska

Inspektor BHP
Karolina Warmiak

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 im. Stefana Żeromskiego, 
26 – 600 Radom, ul. Gajowa 60
tel. +48 48 3665288, fax +48 48 3664191,
https://psp23.radom.pl   mail:
sekretariat@psp23.radom.pl

error: Prosimy nie kopiować.