10 grudnia na kółku polonistycznym odbył się konkurs literacki na najciekawszą, straszną historię. Największą popularnością cieszyły się opowiadania o duchach, czarownicach, upiorach, opuszczonych domach i potworach. Wszyscy uczniowie bardzo się zaangażowali i pamiętali o najpotrzebniejszych rekwizytach: plakatach, lampionach, pajęczynach i oczywiście nastrojowej muzyce. Było zarówno strasznie, jak i wesoło. Po wysłuchaniu wszystkich czytelników, odbyło się głosowanie. Wybrano uczniów, których opowiadania wzbudziły największe uznanie wśród naszej publiczności, a byli nimi:

• Miejsce pierwsze – Julia Banaszkiewicz, która napisała opowiadanie o duchu aktorki.
  • Miejsce drugie, Szymon Borkowicz, który napisał o potworze z szafy.
  • Miejsce trzecie, Karolina Tuzimek, która napisała historię opuszczonego domu.

Damian Krzesiński, uczeń klasy Vb

foto>>