Klasa 4b wpadła na genialny pomysł, aby zorganizować wśród uczniów klasowy show – „Mam talent”, abyśmy mogli zaprezentować indywidualnie swoje umiejętności i uzdolnienia, czyli nasze talenty. Na klasowej scenie pojawili się wokalistki i wokaliści, tancerze, muzycy i artyści cyrkowi, czyli żonglerzy. Nie zabrakło też talentu w postaci recytowania inwokacji „Pana Tadeusza”.
Z całą klasą spędziliśmy bardzo miło i sympatycznie naszą godzinę wychowawczą. Było bardzo dużo śmiechu. Wszystkie występy były nagradzane gromkimi brawami.
Z wielka przyjemnością chciałbym zachęcić inne klasy z naszej szkoły do wzięcia udziału w klasowym „Mam talent”, aby uczniowie mogli się sprawdzić w swoich ulubionych dziedzinach.
Na relację zdjęciową z tej lekcji zapraszam do galerii szkolnej.

foto>>

Uczeń klasy 4b,