Z radością pragniemy podzielić się sukcesem jednej z naszych najmłodszych uczennic – Heleny Tuzimek z klasy 1b, która została laureatką ogólnopolskiego konkursu literackiego dla uczniów szkół podstawowych: „Popisz się talentem 2020”.

W dniu 27 maja 2020 roku jury ogólnopolskiego konkursu literackiego dla uczniów szkół podstawowych „Popisz się talentem 2020” wyłoniło laureatów 30 nagród głównych (15 z klas 1-4 oraz 15 z klas 5-8). Pełną listę zwycięzców można znaleźć na stronie konkursu. „Jesteśmy dumni z prac, które otrzymaliśmy. Wszystkie były niezwykłe, pełne inwencji i pomysłów.” – mówią członkowie kapituły tegorocznej edycji konkursu. Młodym uczestnikom należą się gratulacje za kreatywność i za odwagę w podejmowaniu twórczych wyzwań! Już w październiku 2020 ukaże się pokonkursowa książka z opowiadaniami wszystkich laureatów, a dochód ze sprzedaży całości nakładu wesprze cele społeczne związane z pomocą zwierzętom.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!