Znamy już wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus – sesji wiosennej. Nasi Uczniowie sprawdzili swoją wiedzę z przedmiotów: języka angielskiego, języka niemieckiego, chemii i fizyki.

W całej Polsce do Olimpiady przystąpiło:

Język angielski:

klasy 4 – 3703 uczniów

klasy 5 – 4020 uczniów

klasy 6 – 2805 uczniów

klasy 7 – 2331 uczniów

klasy 8 – 3116 uczniów

Język niemiecki:

Klasy 4 /dla uczniów klas 7/ – 256 uczniów

Klasy 5 /dla uczniów klas 8/ – 303 uczniów

Chemia:

Klasy 7 – 803 uczniów

Klasy 8 – 1048 uczniów

Fizyka:

Klasy 7 – 347 uczniów

Klasy 8 – 558 uczniów

Mamy laureatów:

Aleksandra Wosiak z chemii i fizyki

Krystian Małecki z fizyki

Maciej Skopek z języka angielskiego

Maciej Borowiecki z języka niemieckiego

Anna Szczepaniak z języka niemieckiego

Jan Wiktorzak z języka niemieckiego

Poniższa tabela ukazuje wysokie osiągnięcia Naszych Uczniów.

Gratulujemy Wszystkim Uczestnikom Olimpusa!

Imię Nazwisko Suma

punktów

Miejsce Opis
Chemia – kl. 7
Alicja Faryna 178 26 Dyplom uznania
Maciej Skopek 168 31 Dyplom uznania
Amelia Cis 166 32 Dyplom uznania
Natalia Zych 158 36 Dyplom uznania
Natalia Pawelec 156 37 Dyplom uznania
Franciszek Krawczykowski 144 43 Dyplom uznania
Maciej Borowiecki 142 44 Dyplom uznania
Marcel Zarębski 142 44 Dyplom uznania
Szymon Stańczyk 134 48 Dyplom uznania
Inga Wróbel 132 49 Dyplom uznania
Wiktoria Figarska 130 50 Dyplom uznania
Zofia Marek 128 51 Dyplom uznania
Julia Król 124 53 Dyplom uznania
Natalia Trybusińska 122 54 Dyplom uznania
Chemia – kl. 8
Aleksandra Wosiak 208 10 Dyplom laureata
Krystian Małecki 186 21 Dyplom uznania
Anna Szczepaniak 166 31 Dyplom uznania
Gabriela Cholewińska 166 31 Dyplom uznania
Natalia Baćmaga 162 33 Dyplom uznania
Julia Chołuj 140 44 Dyplom uznania
Kornel Wakuła 136 46 Dyplom uznania
Łucja Fituch 134 47 Dyplom uznania
Jakub Sadowy 110 59 Dyplom uznania
Fizyka – kl. 7
Maciej Borowiecki 168 23 Dyplom uznania
Natalia Zych 156 29 Dyplom uznania
Szymon Stańczyk 156 29 Dyplom uznania
Eryk Jarosz 154 30 Dyplom uznania
Amelia Cis 152 31 Dyplom uznania
Inga Wróbel 138 38 Dyplom uznania
Bartosz Trześniewski 130 42 Dyplom uznania
Fizyka – kl. 8
Aleksandra Wosiak 204 10 Dyplom laureata
Krystian Małecki 194 15 Dyplom laureata
Jan Wiktorzak 188 18 Dyplom uznania
Anna Szczepaniak 176 24 Dyplom uznania
Kornel Wakuła 158 33 Dyplom uznania

 

Imię Nazwisko Suma

punktów

Miejsce Opis
Język angielski – kl. 4
Wiktoria Strzelec 208 16 Dyplom uznania
Jędrzej Matyga 200 20 Dyplom uznania
Marcin Boćkowski 182 29 Dyplom uznania
Marcel Banaszkiewicz 170 35 Dyplom uznania
Tymoteusz Jęczkowski 168 36 Dyplom uznania
Maja Zarębska 144 48 Dyplom uznania
Blanka Tomczyk 128 56 Dyplom uznania
Melania Kryńska 126 57 Dyplom uznania
Język angielski – kl. 5
Piotr Borowiecki 178 32 Dyplom uznania
Borys Borkowski 174 34 Dyplom uznania
Igor Kołodziejski 172 35 Dyplom uznania
Agata Kalbarczyk 166 38 Dyplom uznania
Joanna Matejek 156 43 Dyplom uznania
Bartosz Wietrzyński 150 46 Dyplom uznania
Mateusz Wojtuniak 148 47 Dyplom uznania
Język angielski – kl. 6
Martyna Maniak 190 26 Dyplom uznania
Dominik Rusz 178 32 Dyplom uznania
Antoni Ślusarczyk 172 35 Dyplom uznania
Maja Pluta 172 35 Dyplom uznania
Szymon Michalczewski 156 43 Dyplom uznania
Julia Markowska 136 53 Dyplom uznania
Miłosz Grosiak 132 55 Dyplom uznania
Oskar Nowak 128 57 Dyplom uznania
Dawid Wojcieszak 116 63 Dyplom uznania
Piotr Zych 112 65 Dyplom uznania
Język angielski – kl. 7
Maciej Skopek 216 11 Dyplom laureata
Maciej Borowiecki 202 18 Dyplom uznania
Eryk Jarosz 202 18 Dyplom uznania
Amelia Cis 202 18 Dyplom uznania
Cyprian Tuzimek 198 20 Dyplom uznania
Zofia Marek 196 21 Dyplom uznania
Jakub Kobiera 186 26 Dyplom uznania
Mikołaj Pacyna 182 28 Dyplom uznania
Natalia Zych 178 30 Dyplom uznania
Oliwier Chojnacki 164 37 Dyplom uznania
Marcel Zarębski 160 39 Dyplom uznania
Oliwia Banaszkiewicz 156 41 Dyplom uznania

 

Imię Nazwisko Suma

punktów

Miejsce Opis
Martyna Zegarek 148 45 Dyplom uznania
Jakub Cielecki 146 46 Dyplom uznania
Język angielski – kl. 8
Anna Szczepaniak 198 19 Dyplom uznania
Gabriela Cholewińska 182 27 Dyplom uznania
Kornel Wakuła 182 27 Dyplom uznania
Julia Chołuj 178 29 Dyplom uznania
Martyna Łuka 174 31 Dyplom uznania
Wiktoria Jakóbowska 130 53 Dyplom uznania
Język niemiecki – kl. 4
Maciej Borowiecki 220 9 Dyplom laureata
Amelia Cis 200 19 Dyplom uznania
Magdalena Nowak 198 20 Dyplom uznania
Alicja Faryna 190 24 Dyplom uznania
Natalia Zych 188 25 Dyplom uznania
Cyprian Tuzimek 176 31 Dyplom uznania
Natalia Trybusińska 170 34 Dyplom uznania
Inga Wróbel 166 36 Dyplom uznania
Szymon Stańczyk 164 37 Dyplom uznania
Oliwia Banaszkiewicz 162 38 Dyplom uznania
Tatiana Sikora 160 39 Dyplom uznania
Zofia Marek 156 41 Dyplom uznania
Martyna Zegarek 154 42 Dyplom uznania
Julia Król 154 42 Dyplom uznania
Oliwier Chojnacki 138 50 Dyplom uznania
Szymon Stańczyk 130 54 Dyplom uznania
Język niemiecki – kl. 5
Jan Wiktorzak 222 7 Dyplom laureata
Anna Szczepaniak 206 15 Dyplom laureata
Krystian Małecki 186 25 Dyplom uznania
Kornel Wakuła 182 27 Dyplom uznania
Aleksandra Wosiak 168 34 Dyplom uznania
Michał Dutkowski 162 37 Dyplom uznania

 

 

Wielkość
Kolory
error: Prosimy nie kopiować.