Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, w imieniu całego zespołu nauczycielskiego mówię dzisiaj BARDZO DZIĘKUJĘ! Na nasz apel, by zamiast kwiatów, prezentów na zakończenie roku, wrzucić choćby symboliczny datek do puszki „Pomagamy Samancie”, odpowiedzieliście Sercem. Zebraliśmy ponad 17000 zł i tym samym już można uruchomić pierwszą turę leczenia ratującego życie Samanty.
Zwracam się jednocześnie z apelem do całej społeczności Publicznej Szkoły Podstawowej nr 23 w Radomiu i do wszystkich, którzy to będą czytać, nie zapominajmy o Samancie podczas wakacji. Następne wyzwanie to zebranie pieniędzy na drugą dawkę leku. Udostępniajmy informacje o zbiórce na portalach społecznościowych i dostępnymi kanałami. Wpłacajmy, choćby symboliczne kwoty i zachęcajmy do tego innych. W sekretariacie szkoły będzie przez całe wakacje wystawiona puszka, gdyby taka forma przekazania datku była wygodniejsza.
Jeszcze raz dziękuję za piękną lekcję wrażliwości i odpowiedzialności, którą nawzajem sobie dajemy.
Życzę Wam wszystkim dobrego, bezpiecznego wypoczynku.

Izabela Leśniewska