Wierząc, że wiosną 2021 roku wszystko wróci do normalności zapraszamy uczniów klas 2-8 do udziału w XXX edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”. Głównym Organizatorem konkursu jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu.

Konkurs odbędzie się w czwartek 18 marca 2021 roku.

Chętne osoby muszą dostarczyć do szkoły podpisane przez rodziców lub opiekunów prawnych oświadczenie o zgodzie na udział w konkursie i przetwarzanie ich danych osobowych (dostępne na stronie organizatora, na stronie naszej szkoły lub w sekretariacie szkoły). Opłata za udział w konkursie wynosi 10 zł od uczestnika. Wpłaty wraz z oświadczeniami przyjmowane będą w sekretariacie szkoły od 7 do 22 stycznia 2021 roku w godzinach od 8.00 do 15.00. (Przypominamy o konieczności zdezynfekowania rąk po wejściu do szkoły oraz osłonie ust i nosa).

Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem konkursu, który jest dostępny na stronie https://www.kangur-mat.pl/

oswiadczenie

Zapraszamy do miłej zabawy z matematyką i życzymy wielu miłych doświadczeń w dążeniu do zwycięstwa.