Szóstoklasiści w PG 13

W środę 26 marca w Publicznym Gimnazjum nr 13 z oddziałami dwujęzycznymi odbyła się IV Radomska Akademia Uczniowska. Wzięła w niej także udział dziesięcioosobowa delegacja szóstoklasistów z naszej szkoły. Uczestniczyli oni – w tym roku sami chłopcy, w warsztatach prowadzonych przez gimnazjalistów. (więcej…)

Finał YLE Movers

28 lutego w Szkole Języka Angielskiego City College w Radomiu  odbył się finał I edycji Regionalnego Konkursu Języka Angielskiego YLE Movers dla uczniów klas IV i V. Nasza szkoła również przystąpiła do tego konkursu. Do I etapu przystąpiło aż 579 uczniów z 36 szkół podstawowych regionu radomskiego. (więcej…)

Rok na karuzeli

Dzieci z oddziałów przedszkolnych zaprezentowały się przed rodzicami i zaproszonymi gośćmi w przedstawieniu „Rok na karuzeli”. W piosenkach, wierszykach i tańcu, dzieci ukazały walory czterech pór roku. Mali artyści z wielkim zaangażowaniem prezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie. Publiczność nie szczędziła im braw. foto>>

Zbieramy guziki

Pragniemy wykonać logo Naszej Szkoły z guzików.
W tym celu przez najbliższy tydzień będziemy zbierać guziki w kolorze niebieskim i białym. Przynosimy je do: p. Katarzyny Albekier, p. Marii Dusińskiej, p. Iwony Wójcik, p. Moniki Witkowskiej. Można też dostarczać je bezpośrednio do pokoju nauczycielskiego. Aktywnych uczniów nagrodzimy punktami za zachowanie.

Konkurs Teddy – I etap

Dnia 14 marca odbył się I etap XI edycji Konkursu języka angielskiego – Teddy – dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej.

Organizatorem Konkursu jest Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, przy współpracy Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Radomiu oraz członków Zespołu samokształceniowego nauczycieli uczących języka angielskiego w klasach I – III szkoły podstawowej, (więcej…)