28 lutego w Szkole Języka Angielskiego City College w Radomiu  odbył się finał I edycji Regionalnego Konkursu Języka Angielskiego YLE Movers dla uczniów klas IV i V. Nasza szkoła również przystąpiła do tego konkursu. Do I etapu przystąpiło aż 579 uczniów z 36 szkół podstawowych regionu radomskiego. Do finału zakwalifikowało się 60 laureatów z Radomia, Pionek, Kozienic i innych miejscowości regionu. Uczeń naszej szkoły, Błażej Grosiak z klasy 5a dzielnie reprezentował szkołę jako jeden z finalistów.
W piątek wszyscy finaliści wzięli udział we współzawodnictwie, które sprawdzało umiejętności w słuchaniu, mówieniu, czytaniu i pisaniu w j. angielskim. Może nie udało się zając pierwszego miejsca, ale rodzice i nauczycielka p. Magdalena Baranowska są dumni z naszego finalisty. Może uda się za rok.