W czwartek 12 czerwca odbyły się I Towarzyskie Zawody Spławikowe Dla Młodzieży zorganizowane przez Centrum Aktywności Lokalnej działającego przy Zespole Pracy Socjalnej nr 7 Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu, ul. Radostowska 4.

W zawodach wzięły udział 10 – osobowe drużyny z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 23 oraz Świetlicy Caritas Pallotyńskiej. Naszą szkołę dumnie reprezentowała klasa 5a, która zdobyła puchar za II miejsce. Opiekunami były: pani Elżbieta Pękacka i pani Justyna Grobel.

Dzięki sponsorom zawodów: przewodniczącemu Rady Miejskiej Radomia – Dariuszowi Wójcikowi oraz radnemu – Janowi Pszczole, wszyscy uczestnicy otrzymali wędki oraz piękne albumy „Radom – spacer sentymentalny”. foto>>