W świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty artystyczne dla rodziców i dzieci. Za podstawowy cel zajęć przyjęto rozwijanie wyobraźni oraz zdolności manualnych. Nauczycielki zapoznały zainteresowanych z ciekawymi technikami plastycznymi, służącymi wykonaniu świątecznej choinki. Uczestnicy zajęć wykorzystując zaproponowane materiały, wykonali według własnej inwencji twórczej ozdobne drzewko. Wyjątkowa, świąteczna atmosfera warsztatów sprawiła, że ich uczestnicy spędzili niezapomniane chwile w gronie najbliższych.
Podczas warsztatów odbyło się uroczyste rozdanie nagród i dyplomów w konkursie form przestrzennych „Świąteczna choinka” oraz wystawa prac konkursowych.

Zwycięzcy konkursu:
W kategorii klas 0 – III

Miejsce pierwsze – Aleksandra Wosiak klasa 3a
Miejsce drugie – Antoni Myrta, Kornel Wakuła, Igor Kłos klasa 3b
Miejsce trzecie – Maja Skwarczyńska, Martyna Maniak klasa 1a
Wyróżnienia otrzymali:
Bartosz Nowak klasa 5b i Natalia Nowak 2b – praca zbiorowa
Liliana Bąk klasa 2b
Ostrowski Kamil klasa 1a
Maria Wiktorzak – oddział przedszkolny 0d
Łukasz Madej – oddział przedszkolny 0a

W kategorii klas I – VI