25 października rozpoczął się Tydzień czytania w naszej szkole. Od dzisiaj do 29 października możecie spodziewać się, drodzy Uczniowie, wielu interesujących atrakcji z książką w roli głównej. Będziemy wchodzili w role bohaterów literackich, bili rekord czytania podczas długiej przerwy, a nawet… będziemy ubierali się w książkę. Przez najbliższe pięć dni będzie się wiele działo, oj wiele.

Dzisiaj, podczas pierwszego dnia Tygodnia czytania, na lekcjach języka polskiego odbyła się konferencja prasowała na temat książek i zainteresowań czytelniczych. Uczniowie wcieli się w role komentatorów, dziennikarzy, operatorów i recenzentów.

A już w kolejnych dniach czeka na Was moc nowych czytelniczych atrakcji, więc nie pozostaje mi nic innego, jak zachęcić Was do wspólnego czytania.

Niech moc książek będzie z Wami,

Mariola Czajkowska-Ludwisiak