4 października zostały zorganizowane otrzęsiny uczniów klas pierwszych.

Pierwszaki miały do wykonania kilka zadań, które sprawdzały ich sprawność fizyczną, szybkość, spostrzegawczość znajomość bajek i odwagę.

Najpierw były zadania sprawnościowe: „Wyścigi po buty”, „Wieszamy pranie”, „Bieg kelnera”. Następnie dzieci układały puzzle, z których po złożeniu w całość powstało logo naszej szkoły. W kolejnym zadaniu sprawdzano znajomość bajek i ich bohaterów. Na koniec pierwszaki musiały wypić „napój mądrości i odwagi” czyli  sok z cytryny, a potem pięknie się uśmiechnąć.

Dzieci wspaniale wykonały wszystkie zadania, co ocenili koledzy ze starszych klas i opiekunki Mini Samorządu Szkolnego. Wszystkie pierwszaki zostały przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły i mogą przystąpić do ślubowania. Foto>>

Wioletta Molga, Beata Ruszkowska