Wczoraj w naszej szkole odbyło się Nocne Czytanie Bajek, Baśni oraz Legend. W tym roku organizatorzy postanowili rozszerzyć imprezę o czytanie legend i podań regionalnych.
Od godziny 18.00 do 22.00 nauczyciele przebrani w czarodziejskie stroje czytali bajki i legendy dla dzieci. Przygotowano ciekawe propozycje książkowe. Klasyka bajek i baśni oraz legendy z mądrymi morałami i przesłaniem dla każdego dziecka. Imprezie towarzyszyły liczne atrakcje: konkursy z nagrodami, teatrzyk kukiełkowy, zabawy muzyczne, wspólne śpiewanie kołysanek, tańce integracyjne oraz filmoteka bajkowa.
Każde dziecko miało własny kocyk, śpiworek lub poduszeczkę. Sala przystrojona w piękną dekorację bajkowo – baśniową zamieniła się w „magiczną sypialnię”- efekt rewelacyjny! Atmosfera dobrej zabawy udzieliła się również rodzicom, którzy włączyli się w udział w imprezie. Pomagali swoim dzieciom rozwiązywać zagadki o tematyce bajkowo – baśniowej oraz dopingowali podczas rozwiązywania rebusów z „zaczarowanego kuferka”. Panie nauczycielki malowały twarze dzieci w fantazyjne wzory. W przerwach organizatorzy zapewnili dla wszystkich pyszny słodki poczęstunek.
Na zakończenie imprezy, został rozstrzygnięty najważniejszy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami głównymi. Mamy nadzieję, że kolejna edycja imprezy będzie równie udana jak tegoroczna. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy za rok!
Głównym organizatorem imprezy była Dyrekcja naszej szkoły oraz liczne grono nauczycieli. Bardzo dziękujemy! foto>>

Zapraszamy także do obejrzenia relacji przygotowanej przez reporterów TV Dami.