Uczestniczki Projektu CENTRES – Kreatywność i przedsiębiorczość w edukacji, uczennice z klas 4a (Oliwia Chojnacka, Kinga Szczepańska, Kasia Szczepaniak, Nadia Winiarska, Maja Bilska, Daria Bernyś, Justyna Nowak, Gabrysia Sławomirska), 6a (Zuzia Fituch, Turek Klaudia) i 6b (Dominika Pawlak, Natalia Sikora) przygotowały i poprowadziły pod opieką nauczyciela w-f – p. Anny Kowalczyk „Mini Olimpiadę dla najmłodszych”. W grach i zabawach uczestniczyły wszystkie dzieci z oddziałów przedszkolnych (ok. 100 dzieci). Początek rywalizacji poprzedziła rozgrzewka przy muzyce, również przygotowana przez dziewczęta. W wyniku rywalizacji i głośnego dopingu wyłoniono zwycięską klasę: I miejsce – Ob, II miejsce – Oc,  III miejsce – Oa i IV miejsce – Od. Na zakończenie turnieju uczennice wręczyły młodszym koleżankom i kolegom dyplomy oraz nagrody (samodzielnie pozyskane) dla każdego uczestnika gier i zabaw.