Koło Wolontariatu Pomocna Dłoń zwraca się z apelem o uczestnictwo w kwestach na terenie hipermarketu E. Leclerc w dniach 08.06.2014 i 15.06.2014 w godzinach od 11.30 do 18.00. Pozyskane w ten sposób fundusze zasilą środki przeznaczone na wypoczynek letni dzieci skupionych wokół Caritas Pallotyńska – Zespół Radom ul. Młodzianowska 124.
Wielkość serc Waszych jest ogromna i wiemy, że i tym razem nie będziecie obojętni i odpowiecie na apel, przyłączając się do akcji. Przydadzą się też na pewno dodatnie punkty z zachowania…
W imieniu Księdza Artura Wierzbickiego – kierownika Zespołu Caritas Pallotyńska składamy serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy zechcą poświęcić choćby krótką chwilę swojego wolnego czasu na uczestnictwo w kwestach.

Opiekun Koła Wolontariatu:
Monika Witkowska