14 października to jedna z ważniejszych dat w życiu szkoły. Tego dnia obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Jest to dzień uroczysty dla wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów. To właśnie oni, uczniowie klas 5 wraz z opiekunami Samorządu Szkolnego przygotowali w tym roku akademię z okazji tego święta. Program artystyczny był bardzo urozmaicony, ale najwięcej uśmiechu na twarzach wzbudziło przedstawienie, pokazujące życie nauczyciela w trakcie przerw szkolnych. Nasi młodzi aktorzy wypadli fantastycznie, a niektóre talenty warto będzie dalej kształcić.
Dzieci z Mini Samorządu Szkolnego piosenką i wierszem podziękowały nauczycielom za ich pracę, wręczyły im także bukiety wykonane z jesiennych liści. Nie zabrakło też momentów oficjalnych, kiedy to Pani Dyrektor Izabela Leśniewska wręczyła nagrody nauczycielom i pracownikom szkoły. Miło Nam poinformować, że właśnie nasza Pani Dyrektor oraz pedagog szkolna Pani Justyna Grobel dostały nagrody Prezydenta Miasta Radomia. Gratulujemy i wszystkim życzymy dalszych sukcesów w pracy pedagogicznej. Foto>>