Przypominamy, iż rodzice dzieci zakwalifikowanych do przedszkoli mają obowiązek potwierdzić wolę zapisania dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej, wskazanego w wyniku elektronicznej rekrutacji. Wypełniony i podpisany przez rodziców Formularz potwierdzenia woli uczęszczania dziecka do przedszkola/szkoły podstawowej należy dostarczyć do 15 maja 2020 r.

Rodzice mogą skorzystać z dwóch sposobów:

1. Preferowane jest wysłanie skanu lub zdjęcia formularza drogą mailową na adres: sekretariat@psp23.radom.pl

lub

2. Dostarczenie dokumentu w wersji papierowej do placówki (zapakowane w kopertę). Zaklejoną kopertę należy pozostawić w przygotowanej do tego celu urnie, która znajduje się przy głównym wejściu do szkoły.

Niedopełnienie tego obowiązku przez rodziców/prawnych opiekunów w wyznaczonym terminie będzie równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu/szkole podstawowej.