Wyprawka ucznia klasy 1:
– Piórnik z wyposażeniem: 2 ołówki z miękkim grafitem, strugaczka z pojemniczkiem, nożyczki, gumka, kredki ołówkowe, klej w sztyfcie, linijka (dodatkowe: mazaki, kolorowe długopisy)

– Teczka plastyczna (twarda, tekturowa teczka z rączką, która pomieści materiały plastyczne): blok rysunkowy biały A4 – 2 sztuki, blok rysunkowy kolorowy A4, blok techniczny biały A4, blok techniczny kolorowy A4, papier kolorowy, kredki świecowe 12 kolorów, farby plakatowe 10 – 12 kolorów, 2 pędzle (różnej grubości np. 4 i 9), plastelina, klej magic.

– Zeszyt w kratkę 16 kartkowy (2 sztuki)

– Zeszyt 16 kartkowy w trzy linie (2 sztuki) z kolorową liniaturą wyraźnie zaznaczoną

– Dzienniczek ucznia

– 2 teczki tekturowe A4 na gumkę

– Wygodne buty, najlepiej tenisówki na białych spodach, nadające się do ćwiczeń, worek na buty

– STRÓJ NA W-F: biała koszulka , czarne lub granatowe spodenki (ewentualnie leginsy)

PROSIMY, ABY WSZYSTKIE MATERIAŁY I PRZYBORY ZOSTAŁY PODPISANE IMIENIEM I NAZWISKIEM DZIECKA

Przypominamy, że w naszej szkole podczas uroczystości szkolnych (a taką jest rozpoczęcie roku szkolnego) obowiązuje strój galowy składający się z białej koszuli lub bluzki i ciemnych spodni lub spódnicy.