Za nami II międzyszkolny etap konkursu języka angielskiego Teddy, który jak co roku jest organizowany przez PSP nr 3 i Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Warto zatem podać najświeższe, emocjonujące wiadomości. Laureatami etapu szkolnego zostali uczniowie klasy 3 a: Maja Dębska, Jędrzej Matyga, Tymoteusz Jęczkowski; z klasy 3c Dawid Domagała, a z klasy 3d Samanta Podlaska. Uczniowie w II etapie musieli zmierzyć się z bardzo trudnymi zadaniami, rozwiązując test słowno – obrazkowy. Ostatecznie Finalistką 3 regionalnego etapu konkursu została Samanta Podlaska, która znalazła się w gronie 48 uczestników wybranych spośród 124. Wszystkim Uczestnikom Konkursu serdecznie gratulujemy, a za Samantę trzymamy kciuki.