Dnia 20.01.2015 roku (wtorek) o godzinie 14.00 – z inicjatywy Koła Wolontariatu Naszej Szkoły – świetlicę Caritas Pallotyńska odwiedzi największy w Polsce Objazdowy Teatr Lalek Pinokio z Nowego Sącza, który zaprezentuje przedstawienie: „Jak Karolek został Papieżem”.
To prawdziwa historia życia Papieża Polaka. Niezwykła opowieść o chłopcu, którego dziś znają ludzie na całym świecie. Spektakl ukazuje jego dzieciństwo, lata młodości oraz drogę do kapłaństwa i wybór na stolicę Piotrową. W trakcie spektaklu mały Karolek zadaje dzieciom wiele ciekawych pytań. Wspólnie z animatorami widzowie tańczą i śpiewają.
Prosimy, by osoby chętne do obejrzenia spektaklu przesłały swoje dane (imię, nazwisko) do opiekuna Koła Wolontariatu poprzez Librus.
Czas trwania spektaklu 1 godzina.
Miejsce: Świetlica Caritas Pallotyńska ul. Młodzianowska 124
Wstęp wolny.