11 października Mini Samorząd Szkolny zorganizował dla uczniów klas pierwszych Otrzęsiny. Jest to impreza, podczas której Pierwszaki wykonują zadania oceniające ich sprawność fizyczną, wiedzę szkolną i… odwagę.

W tym roku dzieci z klas pierwszych miały wykazać się umiejętnością podawania posiłków (bieg z talerzykiem i kanapką), układania naczyń (wieża z kubeczków) i sprzątania (zmiatamy i wyrzucamy śmieci). Następnie rozwiązywały zagadki o rodzinie, pięknie śpiewały piosenki o szkole, a wybrani uczniowie przez cały czas trwania Otrzęsin rysowali ilustracje używając swojej wyobraźni i .

Na koniec odważni uczniowie musieli wypić bardzo kwaśny sok cytrynowy, a następnie pięknie uśmiechnąć się do swojej Pani. Wszystkim udało się wykonać to zadanie. Brawo! Foto>>