Dnia 19 marca 2018r. w Domu Kultury Igrek na Plantach odbył się Międzyszkolny Logopedyczny Konkurs Recytatorski „Trzeszczące Wierszyki”, przeznaczony dla uczniów objętych terapią logopedyczną. W konkursie uczestniczyło 28 dzieci, a naszą szkołę reprezentowały: Ola Kobiera z 0a, Amelka Faryna z 0c i Maja Poneta z kl.1a. Wszyscy uczestnicy pięknie zaprezentowali swoje wiersze, a jury pod przewodnictwem Pani Małgorzaty Gumińskiej – dyrektora Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej wyłoniło pięciu laureatów, którzy przeszli do etapu powiatowego. Pozostałe dzieci otrzymały wyróżnienia, dyplomy i nagrody rzeczowe. W czasie obrad jury, dzieci wesoło spędzały czas tańcząc i śpiewając z animatorkami zabawy. Po słodkim poczęstunku i ogłoszeniu wyników sfotografowano uczestników i jury konkursu.

Wszystkie dzieci uczestniczące w konkursie musiały włożyć wiele wysiłku, aby nauczyć się pięknie mówić i zaprezentować się przed publicznością. Gratulacje. foto>>

Logopeda  – Wioletta Molga