23 marca odbył się zorganizowany przez Mini Samorząd Szkolny – Konkurs Wielkanocny. Reprezentanci klas młodszych spotkali się w bibliotece szkolnej. Po zapoznaniu się z celem i zasadami konkursu uczniowie przystąpili do rywalizacji. Uczniowie losowali z koszyczków „jajeczka” z pytaniami, za poprawną odpowiedź otrzymywali dwa punkty w postaci małych czekoladowych jajeczek. Wszystkie dzieci wykazały się ogromną wiedzą na temat tradycji i obyczajów związanych z Wielkanocą. Zwycięzcami w konkursie zostali:
Klasy 1
Milena Kądziela i Marta Kalbarczyk z klasy 1a
Klasy 2
Kasia Rokita i Wojciech Gibała z klasy 2a
Klasy 3
Samanta Podlaska i Adrian Maciejczyk z klasy 3 d
Zwycięzcy otrzymali w nagrodę porcelanowe kubeczki ze świątecznymi motywami, czekoladowe zające i jajeczka. Pozostali uczestnicy konkursu dostali słodkie czekoladowe zajączki. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie! Foto>>
MSS