Wybory do Samorządu Uczniowskiego odbędą się 28.09.2021 r.  Zapraszamy wszystkich uczniów, chętnych do pracy w szeregach Samorządu Uczniowskiego, cieszących się dobrą opinią wśród kolegów, koleżanek i nauczycieli.
Kandydatem do Zarządu SU może być każdy uczeń klas 4 – 8, który otrzymał co najmniej bardzo dobrą ocenę zachowania na koniec ubiegłego roku szkolnego (dotyczy tylko uczniów klas 5 ). Kandydat zgłasza swoją kandydaturę do opiekuna SU za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus, w nieprzekraczalnym terminie do piątku 24.09.2021 r. Treść wiadomości powinna zawierać: imię i nazwisko oraz klasę kandydata, a w tytule należy wpisać Wybory do SU. Wiadomość należy wysłać do jednego z opiekunów SU p. Elżbiety Pękackiej lub p. Magdaleny Baranowskiej.