Rok szkolny 2020/2021

W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie naszej szkoły, już po raz trzeci, sięgnęli po mazowieckie stypendia przyznawane w ramach Regionalnego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych. Program ten umożliwia rozwój edukacyjny uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych z obszaru Województwa Mazowieckiego. Celem szczegółowym projektu jest realizacja wsparcia dla młodzieży szczególnie uzdolnionej w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych nowożytnych i matematyki. Stypendysta poprzez realizację Indywidualnego planu rozwoju edukacyjnego ucznia może przeznaczyć otrzymane w ramach stypendium pieniądze (ok.5000zł) m.in. na zakup pomocy dydaktycznych, sprzętu komputerowego, literatury fachowej, opłacenie uczestnictwa w obozach, wycieczkach edukacyjnych czy kursach językowych.

Nasi stypendyści:
Martyna Maniak kl. 8a
Maria Wiktorzak kl. 7b
Kamil Ostrowski kl. 8a
Borys Borkowski kl. 7a
Jakub Kępczyński kl. 7a
Jakub Cichawa kl. 7b
Piotr Borowiecki kl. 7c
opiekun stypendystów: Agnieszka Wierzbicka

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
wyróżnienie w kategorii Maluch – Milena Kądziela, klasa 4a
nauczyciel: Monika Grela