W sobotę 30 marca już po raz piąty znani Radomianie malowali pisanki w ramach akcji: Stwórz Pisankę Pomóż Dzieciom. W tym roku celem – jest zbiórka dla naszej Uczennicy Samanty. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację akcji: Uczniom, którzy wykonali piękne pisanki, ozdoby wielkanocne, do dekoracji stołu podczas malowania pisanek w Klubie Środowisk Twórczych Łaźnia. Słowa uznania należą się Uczniom: Adamowi Cioskowi, Idze Żak, Asi Wasilewskiej z klasy 0b, Małgorzacie Michalczewskiej z klasy 3b, Samancie Podlaskiej z klasy 4a, Zuzannie Cichoń, Oliwii Jesionek, Oliwii Kaczor, Wiktorowi Rybińskiemu, Dawidowi Domagale z klasy 4c, Nikoli Oleksińskiej z klasy 5a, Emilii Płońskiej, Dawidowi Bińkowskiemu, Weronice Mital, Kacprowi Kacprzakowi z klasy 5c, Piotrowi Zychowi z klasy 6a, Oliwii Rybińskiej z klasy 7a. Na licytację przekazaliśmy pracę Julii Piwowarczyk z klasy 2b – piękne cekinowe króliki. Szczególne podziękowania kierujemy też do Rodziców, do Pań: Katarzyny Łukasik, Barbary Kaszuby, Agnieszki Czarnoty i Pana Sławomira Chojnackiego, którzy w sposób czynny zaangażowali się w organizację akcji.
13 kwietnia o godzinie 18 w sali koncertowej UM odbędzie się koncert Radomskiej Orkiestry Kameralnej pod tytułem: Słoń i mucha z cyklu: Poznaj swoją orkiestrę. W przerwie koncertu – tradycyjnie już zostanie przeprowadzona – licytacja i sprzedaż pisanek, z których dochód zostanie przekazany na konto Samanty Fatek. Bilety są nadal do nabycia. Serdecznie Zapraszamy!