W klimat Świąt Bożego Narodzenia wprowadziły nas warsztaty artystyczno – kulinarne. Nasza szkoła zmieniła się w ogromną pracownię plastyczną i wabiącą zapachem cukierenkę, w której działo się wiele ciekawych cieszących oczy rzeczy. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem. Powstało bardzo dużo niezwykłych i niepowtarzalnych dekoracji bożonarodzeniowych oraz smacznych pełnych finezji świątecznych pierników.
Pamiętaliśmy też o tym, jaką wielką radością jest obdarowywanie innych.
6 grudnia zorganizowano Charytatywny Kiermasz Świąteczny. Rodzice, nauczyciele, uczniowie i odwiedzający naszą szkołę mieli możliwość zakupienia świątecznych ozdób i pierników, a przede wszystkim wspomóc finansowo terapię chorej Samanty.
Serdecznie dziękujemy dyrekcji, nauczycielom, rodzicom i uczniom, którzy przyjęli naszą inicjatywę i pomogli Samancie.

Organizatorzy Jolanta Markwat i Anna Kowalczyk