Rok szkolny 2015/2016

I Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Klio 2015” – Wielcy Polacy

Małgorzata Grymuła, klasa 6b – 8 miejsce w kraju
Aleksandra Faryna, klasa 6a – 9 miejsce w kraju
Joanna Michalczewska, klasa 6b – 13 miejsce w kraju
Magdalena Rychlicka, klasa 6b – 15 miejsce w kraju
Wojciech Sołśnia, klasa 6a – 16 miejsce w kraju
Katarzyna Szczepaniak, klasa 6a – 17 miejsce w kraju
Jakub Świątek, klasa 6a – 18 miejsce w kraju
Igor Kłos, klasa 5b – 20 miejsce w kraju
Inga Wróbel, klasa 4b – 21 miejsce w kraju
Anna Kuźmińska, klasa 6a – 23 miejsce w kraju
Amelia Cis, klasa 4a – 24 miejsce w kraju
Igor Wróbel, klasa 4b – 26 miejsce w kraju
Kornel Wakuła, klasa 5b – 30 miejsce w kraju

Opiekun: Renata Kochańska – Orzechowska

Konkurs organizowany przez IPN i Stowarzyszenie Radomski Czerwiec 76 – „Radomski Czerwiec 76” (praca pisemna)

II miejsce – Katarzyna Szczepaniak, klasa 6a
wyróżnienie – Wojciech Sołśnia, klasa 6a

Opiekun: Renata Kochańska – Orzechowska

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej Sing along

I miejsce – Martyna Maniak i Wiktoria Skopek, klasa 3a

Regionalny Konkurs Języka Angielskiego City College YLE Fliers

finalistka – Aleksandra Faryna, klasa 6a
finalista – Jan Wiktorzak, klasa 5a

Opiekun: Magdalena Baranowska

Międzynarodowy konkurs języka angielskiego The Big Challenge

Aleksandra Faryna, klasa 6a – 48 miejsce na 3451 uczestników

Radomskie Czwartki Lekkoatletyczne (zawody powiatowe):

III miejsce w rzucie piłeczką palantową w kategorii klas V, 28.04.2016 r. – Maksymilian Maleta, klasa 5a
III miejsce w skoku w dal w kategorii klas V, 12.05.2016 r. – Maksymilian Maleta, klasa 5a
Opiekun: Anna Kowalczyk

IX Szkolny Turniej o Tytuł Mistrza Gry w Szachy

I miejsce – Michał Sobolewski, klasa 6b
II miejsce – Krystian Małecki, klasa 5a
III miejsce – Sebastian Czarnecki, klasa 5a
Opiekun: Anna Kowalczyk

Międzyszkolny konkurs „Architektura Radomia” pt. Radom biznesowy i industrialny – w 40. rocznicę Czerwca ’76

III miejsce – Piotr Lis, klasa 6b

Międzyszkolny konkurs matematyczny dla uczniów klas piątych „Młody Matematyk”

II miejsce – Krystian Małecki, klasa 5a
wyróżnienie – Jan Wiktorzak, klasa 5a

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” 2016

Bardzo dobry wynik:

Krystian Małecki klasa 5a

Wyróżnienia:

Piotr Borowiecki klasa 2c
Michał Kalita klasa 2c
Martyna Maniak klasa 3a
Mateusz Mechowski klasa 3b
Maciej Borowiecki klasa 4b
Natalia Czerwińska klasa 4b
Oliwier Chojnacki klasa 4b
Jan Wiktorzak klasa 5a
Damian Krzesiński klasa 6b

IV Międzyszkolny Festiwal Piosenki Angielskiej Sing Along

I miejsce – Martyna Maniak i Wiktoria Skrok,  klasa 3a

Internetowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas szóstych MATEMATYKAw13.eu

I miejsce – Katarzyna Szczepaniak, klasa 6a

Turniej mini siatkówki o puchar Dyrektora PSP 23 dziewcząt

III miejsce – drużyna dziewcząt

Turniej siatkówki dziewcząt w PSP nr 14

IV miejsce  – drużyna dziewcząt

Radomska Olimpiada Młodzieży

IV miejsce w mini piłce siatkowej chłopców

Turniej piłki siatkowej chłopców i dziewcząt w Publicznym Gimnazjum nr 2

I  i III miejsce – drużyna chłopców i dziewcząt

Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

II miejsce – Aleksandra Wosiak, Daria Waniak, Julia Świątek, Aleksandra Sobień, Anna Szczepaniak, Alicja Faryna, Aleksandra Faryna.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 im. Stefana Żeromskiego, 
26 – 600 Radom, ul. Gajowa 60
tel. +48 48 3665288, fax +48 48 3664191,
http://psp23.radom.pl   mail:
sekretariat@psp23.radom.pl

Wielkość
Kolory
error: Prosimy nie kopiować.