Rok szkolny 2011/2012

V Szkolne Zawody Szachowe

I miejsce – Radosław Bielawski – klasa 6c, opiekun p. Anna Kowalczyk
II miejsce – Karol Pająk – klasa 6b, opiekun p. Anna Kowalczyk
III miejsce – Kacper Pająk – klasa 5c, opiekun p. Anna Kowalczyk

Trójbój lekkoatletyczny – Mistrzostwa Radomia w Rzucie Piłeczką Palantową

I miejsce – Dominik Stanisławek, opiekun p. Anna Kowalczyk

Wiosenny Turniej Tańca Powszechnego klas 4

IV miejsce – Beniamin Bugajski – klasa 4c, Sofia Lekhun – klasa 4b, opiekun p. Anna Kowalczyk

Halowe Mistrzostwa Radomia w Lekkiej Atletyce

awans do finału – Dominik Chojnacki – klasa 6c (piłka lekarska, pięcioskok),
Weronika Wójcicka – klasa 6c (piłka lekarska), Dawid Makowski – klasa 6c (30m) – opiekun p. Anna Kowalczyk

Indywidualne Biegi Przełajowe (finał powiatowy)

VII miejsce – Weronika Mendyk klasa 5c, opiekun p. Anna Kowalczyk

IV Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny „Klio”

IX miejsce – Emilia Myrta, klasa 5c, opiekun p. Renata Kochańska – Orzechowska

Konkurs o Tytuł Niekwestionowanego Mistrza Ortografii

Kategoria rodzice i nauczyciele:

I miejsce – Justyna Grobel (pedagog), Izabela Leśniewska (dyrektor), Elżbieta Pękacka (nauczyciel przyrody)
II miejsce – Magdalena Baranowska (nauczyciel języka angielskiego), Beata Rybińska (nauczyciel matematyki), Sylwia Urbaniak (rodzic)
III miejsce – Michał Sadowski (nauczyciel wychowania fizycznego)

Kategoria uczniowie:

I miejsce – Patryk Pypeć (klasa 6a), Aleksandra Faryna (klasa 2a)
II miejsce – Alicja Moczulska (klasa 6a)
III miejsce – Hubert Gruszczyński (klasa 4a), Paulina Krajewska (klasa 6a)

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

wyróżnienia: 

Joanna Michalczewska – klasa 2b, opiekun p. Ewa Murawska
Oskar Iwanowski – klasa 3a, opiekun p. Sylwia Wolszakiewicz
Jakub Kłos – klasa 3b, opiekun p. Marzena Skierczyńska
Nikodem Wiatrek – klasa 3c, opiekun p. Wioletta Molga
Piotr Wojcieszak – klasa 4a, opiekun p. Beata Rybińska
Jakub Gleich – klasa 4a, opiekun p. Beata Rybińska
Przemysław Michalczewski – klasa 5a, opiekun p. Elżbieta Głodowska
Wojciech Bednarczyk – klasa 5b, opiekun p. Beata Rybińska
Kacper Pająk – klasa 5c, opiekun p. Beata Rybińska
Emilia Myrta – klasa 5c, opiekun p. Beata Rybińska

XII Radomskie Zawody Matematyczne

wyróżnienie – Emilia Myrta, klasa 5c, opiekun p. Beata Rybińska

IV Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas drugich

II miejsce – Aleksandra Faryna, klasa 2a, opiekun p. Ewa Murawska

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Karta świąteczna i zabawka choinkowa” organizowany przez Dom Kultury „Borki”

II miejsce – Agata Tusiek, opiekun p. Jolanta Markwat
wyróżnienie – Emilia Myrta, klasa 5c, opiekun p. Jolanta Markwat

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

Wyróżnienia:
Anna Kierasińska – klasa 6a, opiekun p. Magdalena Baranowska
Alicja Moczulska – klasa 6a, opiekun p. Magdalena Baranowska

Konkurs Polonistyczny

Finaliści:
Anna Kierasińska – klasa 6a, opiekun p. Agnieszka Jasik
Piotr Lis – klasa 6b, opiekun p. Iwona Wójcik

VIII Radomska Olimpiada Młodzieży

III miejsce w biegu na 1000m – Weronika Mendyk, klasa 5c, opiekun p. Michał Sadowski

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 im. Stefana Żeromskiego, 
26 – 600 Radom, ul. Gajowa 60
tel. +48 48 3665288, fax +48 48 3664191,
http://psp23.radom.pl   mail:
sekretariat@psp23.radom.pl
Wielkość
Kolory
error: Prosimy nie kopiować.