Rok szkolny 2014/2015

RADOMSKIE CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE (zawody powiatowe):

II miejsce w rzucie piłeczką palantową w kategorii klas IV – Maksymilian Maleta klasa 4a
IV miejsce w rzucie piłeczką palantową w kategorii klas IV – Dominik Gasiński klasa 4a
III miejsce w skoku w dal w kategorii klas IV – Maksymilian Maleta klasa 4a

Opiekun: Anna Kowalczyk

VIII SZKOLNY TURNIEJ O TYTUŁ MISTRZA GRY W SZACHY

I miejsce Marcel Myrta klasa 6b
II miejsce Michał Sobolewski klasa 5b
III miejsce Nikodem Wiatrek klasa 6b

Opiekun: Anna Kowalczyk

XI RADOMSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY – TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY

III miejsce w skoku w dal – Maksymilian Maleta klasa 4a

Opiekun: Anna Kowalczyk

Internetowy Konkurs Matematyczny „Matematykaw13.eu” organizowany przez Publiczne Gimnazjum nr 13 im. Polskich Noblistów w Radomiu

III miejsce – Jakub Kłos klasa 6b, nauczyciel p. Monika Adamska

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Wyróżnienia:

Maniak Martyna, klasa 2a
Borowiecki Maciej, klasa 3b
Małecki Krystian, klasa 4a
Wiktorzak Jan, klasa 4a
Szczepaniak Anna, klasa 4b
Kłos Jakub, klasa 6b
Wiatrek Nikodem, klasa 6b

IX Międzyszkolny Konkurs „MATEMATYCZNY DZIEŃ WIOSNY”

I miejsce drużyna w składzie: Igor Kłos klasa 4b, Krystian Małecki klasa 4a, Anna Szczepaniak klasa 4b

nauczyciele: p. Monika Adamska, p. Beata Rybińska

Konkurs plastyczny organizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 15 w Radomiu
pod hasłem „Twoje dane – Twoja sprawa”

III miejsce: Michał Głowacki, klasa 6b
wyróżnienie: Natalia Spólna, klasa 6a
więcej>> 

Powiatowy konkurs plastyczny „Karta Świąteczna i Zabawka Choinkowa”

wyróżnienie: Natalia Mikulska, Kaja Zawadzińska, Inga Wróbel.
Prace zostały wykonane pod kierunkiem p. Jolanty Markwat

Radomski Konkursie Plastyczny  „Widzisz zagrożenie – szybko reagujesz, życie ratujesz”

wyróżnienie: Natalia Gierat
Praca wykonana  pod kierunkiem p. Jolanty Markwat

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE RADOM JESIEŃ 2014
18.09.2014 r.

Gut Aleksandra klasa 5a – III miejsce w biegu na dystansie 60 m,
Kosiec Dominik klasa 6a – II miejsce w rzucie piłeczką palantową,
Maleta Maksymilian klasa 4a – I miejsce w skoku w dal., II miejsce w rzucie piłeczką palantową.

25.09.2014 r.

Kosiec Dominik klasa 6a – II miejsce rzut piłeczką palantową,
Maleta Maksymilian klasa 4a – III miejsce w rzucie piłeczką palantową

2.10.2014 r.

Gasiński Dominik klasa4a – III miejsce w rzucie piłeczką palantową,
Maleta Maksymilian klasa 4a – I miejsce w skoku w dal, I miejsce w rzucie piłeczką palantową.
Kosiec Dominik klasa 6a – I miejsce w rzucie piłeczką palantową.

Opiekun: Anna Kowalczyk

XI RADOMSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

V MIEJSCE W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW, grudzień 2014 r.

Skład drużyny: Klasa 6a: Grosiak Błażej, Kosiec Dominik, Mikulski Szymon (bramkarz), klasa 6b: Fundowicz Jakub, Kochowski Mikołaj, Nowak Adam, Sasin Bartosz, Stefańczyk Dominik, klasa 5a: Jastrzębski Mikołaj, Sołśnia Wojciech, klasa 5b: Borkowicz Szymon, Skaliński Miłosz.

Opiekun: Anna Kowalczyk

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas 4 organizowany przez PSP nr 4

I miejsce drużyna w składzie: Igor Kłos klasa 4b,  Krystian Małecki klasa 4a, Anna Szczepaniak klasa 4b, Jan Wiktorzak klasa 4a. foto>>

Szkolny konkurs czytelniczo – plastyczny pt. „Mój przyjaciel miś”

W kategorii kl. 0-I:

I miejsce: Jakub Cichawa kl. 1b

                     Iga Kępczyńska kl. 0d

II miejsce: Kacper Nowak kl. 0d

III miejsce: Antoni Maniak kl. 0d

W kategorii kl. II-III:

I miejsce: Maciej Skopek kl. 3a
II miejsce: Marcel Zarębski kl. 3a
III miejsce: Piotr Zych kl. 2a

Wyróżnienia otrzymują:

Dawid Leszczyk kl. 0d
Kaja Zawadzińska kl. 1b
Natalia Górska kl. 0c
Franek Włodarz kl. 0c
Małgorzata Michalczewska kl. 0d
Maja Zarębska kl. 0c

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 im. Stefana Żeromskiego, 
26 – 600 Radom, ul. Gajowa 60
tel. +48 48 3665288, fax +48 48 3664191,
http://psp23.radom.pl   mail:
sekretariat@psp23.radom.pl
Wielkość
Kolory
error: Prosimy nie kopiować.