Rok szkolny 2013/2014

II Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Klio 2013” „Polskie symbole narodowe”

6 miejsce – Dagmara Kościów, klasa 5b (45/50 pkt.)
7 miejsce – Oliwia Bednarska, klasa 5b (44/50 pkt.)
7 miejsce –  Jakub Kłos, klasa 5b (44/50 pkt.)
10 miejsce – Piotr Wojcieszak, klasa 6a (41/50 pkt.)

Nauczyciel: p. Renata Kochańska

VI Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny „Klio 2014”

7 miejsce – Oliwia Bednarska, klasa 5b (44/50 pkt.)
9 miejsce – Dagmara Kościów, klasa 5b (42/50 pkt.)
12 miejsce – Michał Głowacki, klasa 5b (39/50 pkt.)

Nauczyciel: p. Renata Kochańska

Międzyszkolny Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego

V miejsce – Nikodem Wiatrek, Kinga Błaszczyk klasa Vb.
VI miejsce – Nikodem Wiatrek, Dagmara Kościów.
Opiekun: p. Anna Kowalczyk

W turnieju uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych. Prezentowali swoje umiejętności w sześciu tańcach. Każda z par musiała zatańczyć tańce: walc angielski, walc wiedeński, sambę, cha-cha, quickstep i jive. W zawodach udział wzięło 120 par. foto>>

„Czwartki lekkoatletyczne” – Radom 05.06.2014 r.

Bieg 60 m chłopców
13 lat – Filip Faryna I miejsce, kl. 6b
Rzut piłeczką palantową chłopców
13 lat – Dominik Stanisławek II miejsce, kl. 6b
Opiekun: p. Anna Kowalczyk

„Czwartki lekkoatletyczne” – Radom 15.05.2014 r.

60 m chłopców
13 lat – Filip Faryna II miejsce, kl. 6b
Rzut piłeczką palantową chłopców
13 lat – Dominik Stanisławek III miejsce, kl. 6b
12 lat – Dominik Kosiec III miejsce, kl. 5a
Opiekun:p.  Anna Kowalczyk

„Czwartki lekkoatletyczne” – Radom 08.05.2014 r.

Bieg 60 m chłopców
13 lat – Filip Faryna I miejsce, kl. 6b
Rzut piłeczką palantową chłopców
13 lat – Dominik Stanisławek II miejsce, kl. 6b
12 lat – Dominik Kosiec II miejsce, kl. 5a
Opiekun: p. Anna Kowalczyk

„Czwartki lekkoatletyczne” – Radom 24.04.2014 r.

Bieg 60 m chłopców
13 lat – Filip Faryna I miejsce, kl. 6b
Rzut piłeczką palantową chłopców
13 lat – Dominik Stanisławek I miejsce, kl. 6b
12 lat – Dominik Kosiec I miejsce, kl. 6b
Rzut piłeczką palantową dziewcząt
11 lat-Daria Bernyś II miejsce, kl. 4a
Opiekun: p. Anna Kowalczyk

VII Szkolny Turniej o Tytuł Mistrza Gry w Szachy

KLASA IV
I miejsce: Michał Sobolewski
II miejsce: Wiktor Maniak
III miejsce: Jakub Świątek

KLASA V
I miejsce: Marcel Myrta
II miejsce: Jakub Kłos
III miejsce: Nikodem Wiatrek

KLASA VI
I miejsce: Jakub Kierasiński
II miejsce: Szymon Wójcik
III miejsce: Jakub Gleich

Opiekunowie: p. Anna Kowalczyk, p. Michał Sadowski

Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Wiosenne przebudzenie” foto>>

Wyróżnienie – Julia Szymańska z oddziału przedszkolnego

Nauczyciel: p. Jolanta Markwat

XIV Radomskie Zawody Matematyczne

Wyróżnienie – Piotr Wojcieszak, klasa 6a

Nauczyciel: p. Beata Rybińska

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Wyróżnienia:
kategoria Kangurek: Maciej Borowiecki, klasa 2b, nauczyciel. p. Marzena Głuch
kategoria Maluch: Jan Wiktorzak, klasa 3a, nauczyciel p. Iwona Rozińska
kategoria Beniamin: Jakub Kłos, klasa 5b, nauczyciel p. Elżbieta Głodowska
kategoria Beniamin: Piotr Wojcieszak, klasa 6a, nauczyciel p. Beata Rybińska

Konkurs na Małą Formę Przestrzenną pod hasłem „Architektura Radomia” zorganizowany przez Publiczne Gimnazjum nr 13 w Radomiu

I  miejsce – Mateusz Lis, klasa 4b
II  miejsce – Aleksandra Faryna, klasa 4a
wyróżnienie – drużyna: Joanna Michalczewska, Anastazja Kowalczyk, Małgorzata Grymuła, klasa 4b

Organizatorzy konkursu na terenie szkoły: p. Grażyna Błaszczyk, p. Beata Rybińska

Regionalny Konkurs Języka Angielskiego – Teddy

III  miejsce – Jan Wiktorzak, klasa 3a

Nauczyciel prowadzący: p. Monika Witkowska

Mistrzostwa Radomia w Mini Piłce Nożnej Chłopców (reportaż)

III miejsce – drużyna w składzie:
Szymon Borkowicz (kl. 4b), Hubert Duda (kl. 6a), Jakub Fundowicz (kl. 5b), Kacper Jankowski (kl. 6a), Mikołaj Jastrzębski (kl. 4a), Mikołaj Kochowski (kl. 5b), Oskar Kosonóg (kl. 6a), Mateusz Krok (kl. 6a), Mateusz Makowski (kl. 6b), Adam Nowak (kl. 5b), Filip Roziński (kl. 6a), Miłosz Skaliński (kl. 4b), Dominik Stanisławek (kl. 6b), Dominik Stefańczyk (kl. 5b)

Powiatowy Konkurs Plastyczny: „Palma, pisanka, Karta z Wielkanocy” organizowany przez Dom Kultury Borki Radom

Wyróżnienia:
Natalia Mikulska i Mateusz Wojtuniak (w konkursie wzięło udział ponad 800 prac) foto>>

Opiekun plastyczny: p. Jolanta Markwat

Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka angielskiego: Olimpus 2013 – sesja jesienna

Laureatki:
Dagmara Kościów – uczennica klasy 5b – która zajęła 10 miejsce w kraju, zdobywając 220 pkt.

Aleksandra Faryna – uczennica klasy 4a – która zajęła 13 miejsce w kraju, zdobywając 210 pkt.

X Radomska Olimpiada Młodzieży, Halowe mistrzostwa Radomia w Lekkiej Atletyce

II miejsce w biegu na 60 m – Filip Faryna, kl 6b
Finalista biegu na 300 m – Filip Roziński, kl 6a

opiekunowie: p. Anna Kowalczyk, p. Michał Sadowski

Mistrzostwa Radomia w Mini Piłce Ręcznej

III miejsce – drużyna w składzie:
Łukasz Chojnacki (kl. 6b), Hubert Duda (kl. 6a), Damian Duś (kl. 6a), Filip Faryna (kl. 6b), Kacper Jankowski (kl. 6a), Dominik Kosiec (kl. 5a), Oskar Kosonóg (kl. 6a), Mateusz Krok (kl. 6a), Mateusz Makowski (kl. 6b), Krystian Nazarczuk (kl. 5a), Filip Roziński (kl. 6a), Dominik Stanisławek (kl. 6b), Kacper Wąsik (kl. 6c), Szymon Wójcik (kl. 6c)

opiekun: p. Michał Sadowski

Czwartki lekkoatletyczne – Radom, 3.10.2013 r.

Rocznik 2001

rzut piłeczką palantową

I miejsce (51m) – Dominik Stanisławek, klasa 6b
II miejsce (32m) – Zuzanna Szumilewicz, klasa 6b
III miejsce (43m) – Mateusz Makowski, klasa 6b

Rocznik 2002

I miejsce w rzucie piłeczką palantową (47m) – Dominik Kosiec, klasa 5a
II miejsce w biegu na 60m  – Dominik Kosiec, klasa 5a
II miejsce w biegu na 60m – Oliwia Beadnarska, klasa 5b
III miejsce w biegu na 1000m – Mateusz Kalbarczyk, klasa 5a

Rocznik 2003

rzut piłeczką palantową

IV miejsce (19m) – Katarzyna Szczepaniak, klasa 4a
IV miejsce (19m) – Daria Bernyś, klasa 4a

opiekun: p. Anna Kowalczyk

Czwartki lekkoatletyczne – Radom, 19.09.2013 r.

Bieg na dystansie 60 m dziewcząt, 11 lat

III miejsce – Aleksandra Gut kl. 4b

Rzut piłeczką palantową dziewcząt, 11 lat

III miejsce – Justyna Nowak kl. 4a
IV miejsce – Katarzyna Szczepaniak kl. 4a

Rzut piłeczką palantową chłopców, 13 lat

I miejsce – Dominik Stanisławek kl. 6b

Rzut piłeczką palantową chłopców, 12 lat

II miejsce – Dominik Kosiec kl. 5a

Opiekun: p. Anna Kowalczyk

Czwartki lekkoatletyczne – Radom, 12.09.2013 r.

Bieg na dystansie 60 m chłopców, 13 lat

II miejsce – Dominik Stanisławek kl. 6b

Bieg na dystansie 60 m chłopców, 12 lat

II miejsce – Dominik Kosiec kl. 5a

Rzut piłeczką palantową chłopców, 13 lat

II miejsce – Dominik Stanisławek kl. 6b
III miejsce – Mateusz Makowski kl. 6b

Rzut piłeczką palantową chłopców, 12 lat

II miejsce – Dominik Kosiec kl. 5a

Opiekun: p. Anna Kowalczyk

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 im. Stefana Żeromskiego, 
26 – 600 Radom, ul. Gajowa 60
tel. +48 48 3665288, fax +48 48 3664191,
http://psp23.radom.pl   mail:
sekretariat@psp23.radom.pl

Wielkość
Kolory
error: Prosimy nie kopiować.