Rok szkolny 2012/2013

Wiosenny Turniej Tańca Powszechnego klas 4 – 6

Sofiya Lehkun kl. 5b, Kinga Błaszczyk 4b, Dagmara Kościów kl. 4b,
Nikodem Wiatrek kl. 4b, Beniamin Bugajski kl. 5c
Ćwierćfinaliści: Oliwia Bednarska, Bartosz Sasin kl. 4b
Opiekun: Anna Kowalczyk

Indywidualne biegi przełajowe – finał międzypowiatowy

XV miejsce – Mateusz Krok, klasa 5a
opiekun: Michał Sadowski

VI Szkolne Zawody Szachowe

I miejsce Mateusz Ostrowski kl. 6b
II miejsce Szymon Wójcik kl. 5c
III miejsce Jakub Gleich kl. 5a
Opiekun: Anna Kowalczyk

V Mazowiecki Sportowy Turniej Miast i Gmin 26.05-01.06.2013r.

kategoria odbić piłką siatkową:

I miejsce Sylwester Gajda kl. 5c
II miejsce Dawid Stefańczyk
III miejsce Nikodem Wiatrek kl. 4b

 kategoria żonglowania piłki nogą:

I miejsce Dominik Stefańczyk kl. 4b
II miejsce Jakub Fundowicz, Sylwester Gajda kl. 5c, Nikodem Wiatrek kl. 4b,
III miejsce Joanna Szary kl. 6a
Opiekunowie: Anna Kowalczyk, Michał Sadowski

I Radomski Przegląd Twórczości Fotograficznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Focus” zorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Radomiu

III miejsce oraz wyróżnienie – Mikołaj Szary kl. 6a

Konkurs dla uczniów klas szóstych na najciekawszą gablotę matematyczną

I miejsce – Wiktoria Kościów, klasa 6b
II miejsce – Zuzanna Góralska, Kinga Szewczyk, klasa 6b
III miejsce – Mikołaj Redestowicz, klasa 6c

Konkurs „Trening logicznego myślenia: Mosty”

I miejsce – Paweł Baćmaga, klasa 6a
II miejsce – Mikołaj Redestowicz, klasa 6c
II miejsce – Maksymilian Ślifirczyk, klasa 6a
II miejsce – Aleksandra Wątły, klasa 6b
III miejsce – Piotr Wojcieszak, klasa 5a

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Przyroda”

III miejsce – Magdalena Gruszczyńska
wyróżnienie – Magdalena Rychlicka
wyróżnienie – Wiktoria Fabiszewska
opiekun: p. Jolanta Markwat

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny  „Słoń Trabalski i inni bohaterowie  – zostań ilustratorem wierszy Juliana Tuwima”

wyróżnienie – Magdalena Rychlicka
wyróżnienie – Maciej Skopek
opiekunowie: p. Jolanta Markwat, p. Małgorzata Wojtyniak

Konkurs Plastyczny „Trzymaj formę – NIE dla palenia”

I miejsce – Oliwia Szcześniak
II miejsce – Dominika Pawlak
III miejsce – Sandra Krajewska
opiekunowie: p. Jolanta Markwat, p. Anna Kowalczyk

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2013”

Kategoria Beniamin:

Bardzo dobry wynik – Przemysław Michalczewski klasa 6a
opiekun: p. Elżbieta Głodowska
Wyróżnienie – Wojciech Bednarczyk klasa 6b
Emilia Myrta klasa 6c
Kacper Pająk klasa 6c
Jakub Gleich klasa 5a
Piotr Wojcieszak klasa 5a
opiekun: p. Beata Rybińska

Kategoria Maluch:

Wyróżnienie – Marcel Myrta klasa 4b
opiekun: p. Elżbieta Głodowska
Wyróżnienie – Joanna Michalczewska klasa 3b
Damian Krzesiński klasa 3b
opiekun: p. Katarzyna Albiekier
Wyróżnienie – Katarzyna Szczepaniak klasa 3a
opiekun: p. Beata Ruszkowska

Ogólnopolski Konkurs Galileo 2013 z języka angielskiego

tytuł Laureata za zajęcie VII miejsca – Jakub Gleich klasa 5a
opiekun: p. Michał Tatarek
wyróżnienie za zajęcie XIII miejsca – Błażej Grosiak klasa 4a
wyróżnienie za zajęcie XV miejsca – Jakub Mizieliński klasa 5b
opiekun: p. Magdalena Baranowska
wyróżnienie za zajęcie XV miejsca – Julia Głowińska klasa 4a
opiekun: p. Monika Witkowska

Radomskie Zawody Matematyczne

III miejsce – Wojciech Bednarczyk klasa 6b
opiekun: p. Beata Rybińska
III miejsce – Przemysław Michalczewski klasa 6a
wyróżnienie – Maksymilian Ślifirczyk klasa 6a
opiekun: p. Elżbieta Głodowska
wyróżnienie – Emilia Myrta klasa 6c
opiekun: p. Beata Rybińska

Turniej o Puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum nr 4
w Mini Piłce Siatkowej foto>>

III miejsce – drużyna w składzie: Julia Markiewicz, Weronika Mendyk, Ewa Kaczor, Emilia Myrta (klasa 6c), Małgorzata Grymuła, Karolina Tuzimek (klasa 3b)
IV miejsce – drużyna w składzie: Klaudia Hamerska, Klaudia Nowocień, Izabela Szary (klasa 6a), Aleksandra Ruszczyk, Monika Mendyk (klasa 6c), Joanna Michalczewska (klasa 3b)
opiekun: p. Michał Sadowski

Regionalny Konkurs Języka Angielskiego TEDDY

III miejsce – Aleksandra Faryna klasa 3a
opiekun: p. Monika Witkowska

VI Bieg Kazików

kategoria szkoły podstawowe ‚

dystans 700m

I miejsce – Weronika Mendyk klasa 6c
IX miejsce – Emilia Myrta klasa 6c

dystans 500m 
V miejsce – Marcel Myrta klasa 4b

Z pozytywnym wynikiem bieg ukończyli:

Wiktoria Bartosiak klasa Vc
Jakub Fundowicz klasa IVb
Mikołaj Kochowski klasa IVb
Martyna Pysiak klasa Vc
Opiekun: p. Anna Kowalczyk

Halowe Mistrzostwa Radomia dzieci i młodzików w Lekkiej Atletyce

bieg na 300m

I miejsce – Weronika Mendyk klasa 6c

rzut piłką lekarską

III miejsce – Jakub Orzechowski klasa 6b

skok w dal

VII miejsce – Sylwester Gajda, klasa 5c
opiekunowie: p. Anna Kowalczyk, p. Michał Sadowski

Turniej Piłki Siatkowej Organizowany przez PSP 9 w Radomiu oraz klub Czarni Radom

III miejsce – drużyna w składzie:
Kacper Jankowski klasa 5a, Mateusz Krok klasa 5a, Filip Roziński klasa 5a
opiekun: p. Michał Sadowski
IV miejsce – drużyna w składzie:
Bugajski Beniamin klasa 5c, Paweł Głogowski klasa 5a,
Hubert Gruszczyński klasa 5a, Makowski Mateusz klasa 5b,
opiekun: p. Michał Sadowski

Halowa Mini Piłka Nożna Dziewcząt – Mistrzostwa Radomia

V miejsce – drużyna w składzie:
Paulina Bielawska klasa 5b, Zuzanna Fituch klasa 5a, Zuzanna Grabowska klasa 5c,
Sofia Lehkun klasa 5b, Joanna Michalczewska klasa 3b, Justyna Nowak klasa 3a,
Zalina Ozdarbieva klasa 5a, Dominika Pawlak klasa 5b, Dominika Piasek klasa 5c
opiekunowie: p. Anna Kowalczyk, p. Michał Sadowski

Halowe Mistrzostwa Radomia w Lekkiej Atletyce IX Radomska Olimpiada Młodzieży awans do finału miejskiego:

Weronika Mendyk klasa 6c – bieg na 60m,
Sylwester Gajda klasa 5c – skok w dal,
Jakub Orzechowski klasa 6b – rzut piłką lekarską
opiekunowie: p. Anna Kowalczyk, p. Michał Sadowski

IX Radomska Olimpiada Młodzieży – mini piłka ręczna (chłopcy)

VI miejsce – drużyna w składzie:
Sylwester Gajda klasa 5c, Kacper Jankowski klasa 5a, Mateusz Krok klasa 5a,
Oskar Kosonóg klasa 5a, Mateusz Makowski klasa 5b, Przemysław Michalczewski klasa 6a,
Jakub Orzechowski klasa 6b, Filip Roziński klasa 5a, Dawid Seta klasa 6a,
Mikołaj Szary klasa 6a, Mikołaj Świtka klasa 6b
opiekun: p. Michał Sadowski

IX Radomska Olimpiada Młodzieży – unihokej (dziewczęta)

V miejsce – drużyna w składzie: Wioletta Góralska klasa 6b, Zuzanna Góralska klasa 6b, Klaudia Hamerska klasa 6a, Ewa Kaczor klasa 6c, Weronika Mendyk klasa 6c, Klaudia Nowocień klasa 6a, Aleksandra Ruszczyk klasa 6c, Izabela Szary klasa 6a, Kinga Szewczyk klasa 6b

opiekunowie: p. Anna Kowalczyk, p. Michał Sadowski

IX Radomska Olimpiada Młodzieży – unihokej (chłopcy)

VI miejsce – drużyna w składzie: Sylwester Gajda klasa 5c, Kacper Jankowski klasa 5a, Mateusz Krok klasa 5a, Oskar Kosonóg klasa 5a, Mateusz Makowski klasa 5b, Przemysław Michalczewski klasa 6a, Jakub Orzechowski klasa 6b, Filip Roziński klasa 5a, Dawid Seta klasa 6a, Mikołaj Szary klasa 6a, Mikołaj Świtka klasa 6b

opiekunowie: p. Anna Kowalczyk, p. Michał Sadowski

Międzyszkolny Konkurs pt. „Nasza Ziemia dla uśmiechu dzieci – nie dla sterty śmieci”

III miejsce – Adam Czarnota
opiekun: p. Marzena Głuch

Międzyszkolny Konkurs pt. „Drzewo – zielony przyjaciel człowieka”

III miejsce – Maciej Borowiecki
opiekun: p. Marzena Głuch

Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Karta ze świąt i zabawka choinkowa”

wyróżnienie – Maciej Skopek, Martyna Maniak,
opiekun plastyczny p. Jolanta Markwat

Konkurs Plastyczny pt. „Rysunkowy list do św. Mikołaja” zorganizowany przez redakcje portalu cozadzien.pl

nagroda główna – Iga Skwarczyńska,
piekun plastyczny p. Jolanta Markwat

Szkolny Konkurs Plastyczny pt. „Psie troski”

I miejsce – Aleksandra Faryna
II miejsce – Julia Król
III miejsce – Miłosz Grosiak
wyróżnienie – Grzegorz Zagrodnik, Alicja Faryna
opiekun plastyczny p. Jolanta Markwat

Szkolny Konkurs Plastyczny pt. „Szkoła moich marzeń”

nagroda główna – Krzysztof Madej, Natalia Gierat, Natalia Pawelec
opiekun plastyczny p. Jolanta Markwat

I Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas czwartych

I miejsce – drużyna w składzie: Szymon Mikulski i Oskar Iwanowski z klasy 4a oraz Jakub Kłos i Marcel Myrta z klasy 4b,
nauczyciel p. Elżbieta Głodowska

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

udział w etapie rejonowym – Przemysław Michalczewski klasa 6a,
nauczyciel p. Elżbieta Głodowska

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 im. Stefana Żeromskiego, 
26 – 600 Radom, ul. Gajowa 60
tel. +48 48 3665288, fax +48 48 3664191,
http://psp23.radom.pl   mail:
sekretariat@psp23.radom.pl

Wielkość
Kolory
error: Prosimy nie kopiować.