Rok szkolny 2010/1011

Szkolny konkurs piosenki angielskiej

klasy pierwsze:
I miejsce – Karolina Tuzimek klasa 1b
II miejsce – Oliwia Chojnacka klasa 1a
III miejsce – Szymon Borkowicz klasa 1b

klasy drugie:
I miejsce – Marcel Myrta klasa 2c
II miejsce – Jakub Dominiak klasa 2a
III miejsce – Nikodem Wiatrek klasa 2c

Szkolny Konkurs Recytatorski

klasy czwarte:
I miejsce – Emilia Myrta
II miejsce -Sandra Żuchowska
III miejsce – Mikołaj Redestowicz

 klasy piąte:
I miejsce – Alicja Moczulska
II miejsce – Katarzyna Dąbrowska
III miejsce – Patrycja Fijałkowska

Igrzyska Mazowieckie w Ostrołęce

biegi przełajowe na dystansie 1000 m
V miejsce – Mateusz Dębski – klasa 6c, opiekun: p. Anna Kowalczyk

Mistrzostwa Powiatowe w Jedlińsku

biegi przełajowe na dystansie 1000 m
I miejsce – Mateusz Dębski – klasa 6c, opiekun: p. Anna Kowalczyk

Mistrzostwa Radomia w Halowej LA

bieg na dystansie 300 m
I miejsce – Mateusz Dębski – klasa 6c, opiekunowie: p. Anna Kowalczyk, p. Michał Sadowski

rzut piłką lekarską
IV miejsce – Olga Główczak – klasa 6c, opiekunowie: p. Anna Kowalczyk, p. Michał Sadowski

Międzyszkolny konkurs na prezentację multimedialną poświęconą literaturze i czytaniu książek

I miejsce – Piotr Lis, klasa 5b, opiekun: p. Małgorzata Janiszewska,

Międzyszkolny Konkurs „Czy znasz te lektury?”

IV miejsce – drużyna w składzie: Agnieszka Wójcik, Piotr Lis, Emilia Myrta

opiekun: p. Małgorzata Janiszewska, p. Iwona Wójcik

Kaziki 2011

bieg na dystansie 500 m
I miejsce – Weronika Mendyk – klasa 4c, opiekunowie: p. Anna Kowalczyk, p. Agnieszka Płaskocińska

bieg na dystansie 800 m
I miejsce – Mateusz Dębski – klasa 6c, opiekunowie: p. Anna Kowalczyk, p. Agnieszka Płaskocińska

Powiatowy Konkurs Plastyczny Muzeum Wsi Radomskiej pt. „Kolędnicy”

I miejsce – Igor Kłos – klasa 3c, opiekun p. Jolanta Markwat

Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Wyróżnienie – zespół dziecięcy w składzie:
Aleksandra Faryna – klasa 1a, Karolina Tuzimek – klasa 1b, Filip Roziński, Filip Balcerzyk, Maciej Żuchowski – klasa 3a,

opiekunowie p. Katarzyna Albekier, p. Marlena Beresńska

Szkolny Konkurs Ortograficzny

I miejsce – Jakub Kierasiński – klasa 3c, opiekun p. Marzena Głuch
I miejsce – Julia Stępień – klasa 3a, opiekun p. Joanna Troniarz
II miejsce – Filip Roziński – klasa 3a, opiekun p. Joanna Troniarz
III miejsce – Jakub Gleich – klasa 3a, opiekun p. Joanna Troniarz

Międzyszkolny Konkurs „Porządkujemy i odnawiamy las”

Wyróżnienie – uczniowie klasy 3c, opiekun p. Marzena Głuch

Ogólnopolski Konkurs „Mój las” – etap regionalny

I miejsce – Zuzanna Góralska, Martyna Kalita – klasa 4b,  opiekun p. Elżbieta Pękacka
Wyróżnienie – Kamil Chrząszcz, Beniamin Bugajski, opiekun p. Marzena Głuch

XIII Powiatowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

„Jesienny Rower” (rozkręcony rower)

I miejsce indywidualnie
Jan Skawiński klasa 5b,  opiekun p. Ewa Duchnik

VII Radomska Olimpiada Młodzieży

VI miejsce w biegach przełajowych chłopców
drużyna w składzie:
Piotr Bednarczyk klasa 6a, Dominik Chojnacki klasa 5b, Norbert Chrząszcz klasa 6a, Konrad Chudziński klasa 6a, Mateusz Dębski klasa 6c, Jakub Wosiak klasa 5a, Cezary Krok  klasa 6b, Dawid Makowski klasa5b, Michał Markowski klasa 5a, Kacper Rylski klasa 5a

opiekunowie – p. Anna Kowalczyk, p. Michał Sadowski

VII Radomska Olimpiada Młodzieży

V miejsce w sztafetowych biegach przełajowych
drużyna w składzie:
Piotr Bednarczyk klasa 6a, Konrad Chudziński klasa 6a, Mateusz Dębski klasa 6c, Jakub Wosiak klasa 5a, Piotr Kacprzak klasa 6b, Cezary Krok klasa 6b, Dawid Makowski klasa5b, Michał Markowski klasa 5a, Daniel Ryczkowski klasa 6b, Maciej Zając klasa 6c

opiekunowie – p. Anna Kowalczyk, p. Agnieszka Płaskocińska

I miejsce w biegu na 1000m
Mateusz Dębski klasa 6c,  opiekunowie – p. Anna Kowalczyk, p. Michał Sadowski

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 im. Stefana Żeromskiego, 
26 – 600 Radom, ul. Gajowa 60
tel. +48 48 3665288, fax +48 48 3664191,
http://psp23.radom.pl   mail:
sekretariat@psp23.radom.pl
Wielkość
Kolory
error: Prosimy nie kopiować.