Rok szkolny 2009/2010

Szkolny Konkurs „Co wiemy o Europie”

I miejsce – Weronika Szwed, klasa 6b
II miejsce – Natalia Kaczor, klasa 6b
III miejsce – Artur Wysocki, klasa 6b
Opiekun: p. Renata Kochańska – Orzechowska

Konkurs Piosenki Angielskiej

I miejsce – Emilia Myrta, klasa 3c
II miejsce – Aleksandra Nowak, klasa 3a
III miejsce – Martyna Kalita, klasa 3b
Opiekun: p. Izabela Nojek

Konkurs plastyczny Urzędu Miejskiego „Nauka jest potrzebna”

wyróżnienie – Emilia Myrta, klasa 3c, opiekun p. Wioletta Molga, p. Jolanta Markwat
wyróżnienie – Jakub Gierat, klasa 5a, opiekun p. Jolanta Markwat

Konkurs plastyczny pt. „Liczba Pi” Radomskiego Oddziału Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki

wyróżnienie dla szkoły, opiekunowie: p. Jolanta Markwat, p. Beata Rybińska

Konkurs plastyczny „Fryderyk Chopin – miejsca bliskie kompozytorowi

klasy 0 – 3
I miejsce – Emilia Myrta, klasa 3c
II miejsce – Barbara Machel, klasa 3b
III miejsce – Mateusz Lis, klasa 0
wyróżnienie – Dawid Gębski, klasa 2b
wyróżnienie – Aleksandra Wątły, klasa 3b

klasy 4 – 6
I miejsce – Aneta Michalczewska, klasa 5c
II miejsce – Joanna Wojcieszak, klasa 5a
III miejsce – Justyna Śpiewak, klasa 5a
wyróżnienie – Piotr Lis, klasa 4b
wyróżnienie – Katarzyna Kupidura, klasa 5b
opiekunowie: p. Grażyna Błaszczyk, p. Jolanta Markwat, p. Małgorzata Janiszewska

Międzyszkolny konkurs „Mały Mistrz Matematyki”

IV miejsce – Emilia Myrta, klasa 3c, opiekun: p. Wioletta Molga

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy

I miejsce – Emilia Myrta, klasa 3c, opiekun: p. Wioletta Molga

Bieg nad zalewem

II miejsce – Mateusz Dębski, klasa 5c

I Bieg Sportowca w ramach akcji „Polska biega”

I miejsce – Mateusz Dębski, klasa 5c

VI Radomska Olimpiada Młodzieży

III miejsce w gimnastyce dziewcząt drużyna w składzie:
Aleksandra Rokicka (kl. 5c), Angelika Makowska (kl. 5b), Kierasińska Angelika (kl. 4a), Brzeska Monika (kl.6b)
opiekun: p. Elżbieta Pękacka

III Mistrzostwa Radomia Szkół Podstawowych w tańcu towarzyskim klas piątych

III miejsce – Aleksandra Rokicka, klasa 5c oraz Piotr Głogowski klasa 5a, opiekun: p. Anna Kowalczyk

Szachowe Mistrzostwa Radomia Szkół Podstawowych – kategoria chłopców

VI miejsce drużyna w składzie:
Jakub Krawczykowski, Szymon Moczyński, Mateusz Szatan, klasa 5a,
opiekun: p. Anna Kowalczyk

Szachowe Mistrzostwa Radomia Szkół Podstawowych – kategoria dziewcząt

VI miejsce – Aleksandra Grudzień, klasa 5b
opiekun: p. Anna Kowalczyk

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2010”

bardzo dobry wynik – Przemysław Michalczewski klasa 3a, p. Katarzyna Albekier
wyróżnienie – Emilia Myrta klasa 3c, p. Wioletta Molga
wyróżnienie – Przemysław Piwoński klasa 5b, p. Beata Rybińska
wyróżnienie – Weronika Szwed klasa 6b, p. Elżbieta Głodowska
wyróżnienie – Mateusz Borkowicz klasa 6a, p. Elżbieta Głodowska

XII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej indywidualny bieg przełajowy chłopców na dystansie 1000m, rocznik 1998

IV miejsce – Mateusz Dębski, klasa 5c
opiekun: p. Anna Kowalczyk

„Ocalić od zapomnienia…” – konkurs na wykonanie albumu w 70. Rocznicę Zbrodni Katyńskiej

I miejsce – Jakub Chrząszcz – klasa 4a
II miejsce – Piotr Lis – klasa 4b
Jakub Wosiak – klasa 4a

Wyróżnienia:
Natalia Kaczor – klasa 6b
Klaudia Kochowska – klasa 5b
Marcin Laban – klasa 5b
Jakub Sadowski – klasa 4b
Weronika Szwed – klasa 6b
Wiktoria Świerczyńska – klasa 5c
Weronika Wójcicka – klasa 4b
Artur Wysocki – klasa 6b
Wojciech Zacharski – klasa 5b
opiekun konkursu – pani Renata Kochańska – Orzechowska

Międzyszkolny Turniej Minisiatkówki Dziewcząt Szkół Podstawowych organizowany przez ZSO nr 4 w Radomiu 30 marca 2010 r.

I miejsce – drużyna w składzie:
Magdalena Chrząszcz, Izabela Kaczor, Oliwia Bugajska, Aleksandra Michalska, Marta Zięba
opiekun: p. Michał Sadowski

Międzyszkolny Turniej Minisiatkówki Dziewcząt Szkół Podstawowych organizowany przez ZSO nr 4 w Radomiu 30 marca 2010 r.

III miejsce – drużyna w składzie:
Agata Sikora, Arleta Wołczyńska, Wiktoria Zacharska, Weronika Szwed, Agnieszka Gromnicka
opiekun: p. Michał Sadowski

KonKurs Matematyczny Online

I miejsce – Aneta Michalczewska
I miejsce – Weronika Szwed
II miejsce – Karolina Rybińska
III miejsce – Izabela Kaczor

Czwartki Lekkoatletyczne z PKN ORLEN S.A. – bieg na 1000 m

III miejsce – Mateusz Dębski

Radomskie Czwartki Lekkoatletyczne – biegi

II miejsce – Mateusz Dębski

Bieg chłopców szkół podstawowych – Kaziki 2010, 7 marca 2010 r.

I miejsce – Mateusz Dębski
opiekun: p. Anna Kowalczyk

Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Ziemi Radomskiej

I miejsce w biegach przełajowych – Mateusz Dębski
opiekun: p. Anna Kowalczyk

Turniej Minisiatkówki Dziewcząt klas VI o Puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum Nr 13

I miejsce drużyna w składzie:
Oliwia Bugajska, Magdalena Chrząszcz, Izabela Kaczor, Aleksandra Michalska, Marta Zięba, Agata Sikora, Arleta Wołczyńska, Wiktoria Zacharska, Weronika Szwed, Agnieszka Gromnicka
opiekun – p. Michał Sadowski

VI Radomska Olimpiada Młodzieży

III miejsce w halowej piłce nożnej dziewcząt drużyna w składzie:
Katarzyna Kupidura, Angelika Makowska, Natalia Latos, Izabela Płokita, Marlena Chojecka, Anna Stajniak, Joanna Wojcieszak, Anna Potograbska, Katarzyna Dąbrowska, Weronika Wójcicka
opiekunowie: p. Anna Kowalczyk, p. Michał Sadowski

VI Radomska Olimpiada Młodzieży

I miejsce w mini piłce siatkowej dziewcząt drużyna w składzie:
Oliwia Bugajska, Magdalena Chrząszcz, Izabela Kaczor, Aleksandra Michalska, Marta Zięba, Agata Sikora, Arleta Wołczyńska, Weronika Szwed, Wiktoria Zacharska, Agnieszka Gromnicka
opiekun – pan Michał Sadowski

Powiatowy konkurs plastyczny pt. „Palma, pisanka, karta wielkanocna” zorganizowany przez Dom Kultury Borki

II miejsce – Mateusz Lis, opiekun plastyczny: pani Jolanta Markwat
wyróżnienie – Dominika Wach, Weronika Monik, opiekun plastyczny: pani Jolanta Markwat

Międzyszkolny Konkurs Centrum Edukacji Ekologicznej

III miejsce w konkursie „Okaż mi serce”- Kamil Chrząszcz – opiekun Marzena Głuch

Konkurs „Wiedzy na temat Polskich Noblistów” w Publicznym Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu

III miejsce – Piotr Lis – klasa 4b, opiekun p. Agnieszka Jasik
(zdjęcia z konkursu)

Konkurs z języka angielskiego organizowany przez Publiczna Szkołę Podstawową nr 34 w Radomiu

finaliści – Katarzyna Bałażak – klasa 6a, p. Magdalena Baranowska
Mateusz Borkowicz – klasa 6a, p. Magdalena Baranowska

Konkurs dla uczniów klas drugich o tytuł „Małego Mistrza Matematyki”

I miejsce – Jakub Gleich – klasa 2a, wychowawczyni p. Joanna Troniarz
II miejsce – Mateusz Krok – klasa 2a, wychowawczyni p. Joanna Troniarz
III miejsce – Filip Faryna – klasa 2b, wychowawczyni p. Iwona Rozińska
Jakub Mizieliński – klasa 2b, wychowawczyni p. Iwona Rozińska
Dominika Pawlak – klasa 2b, wychowawczyni p. Iwona Rozińska
Dominika Piasek – klasa 2c, wychowawczyni p. Marzena Głuch

Konkurs dla uczniów klas trzecich o tytuł „Małego Mistrza Matematyki”

I miejsce – Przemysław Michalczewski klasa 3a, wychowawczyni p. Katarzyna Albekier
II miejsce – Emilia Myrta klasa 3c, wychowawczyni p. Wioletta Molga
II miejsce – Oskar Tuzimek klasa 3c, wychowawczyni p. Wioletta Molga
III miejsce – Wiktoria Kościów klasa 3b, wychowawczyni p. Beata Ruszkowska
Damian Nowak – klasa 3b, wychowawczyni p. Beata Ruszkowska

Zimowy Turniej Minisiatkówki dziewcząt klas czwartych

III miejsce – drużyna w składzie:
Natalia Bienias, Julia Kucharczyk, Anna Kierasińska, Katarzyna Dąbrowska, Weronika Wójcicka, Małgorzata Chmielewska
opiekun: p. Michał Sadowski

Życzenia dla Babć i Dziadków z okazji Ich święta radomskie wydanie Gazety Wyborczej z dn. 21 stycznia 2010 r.

wyróżnienie – Dominika Fijałkowska – klasa 1c
wychowawczyni – pani Aldona Gębka

Laureaci Konkursu pt. „Kwiaty dla Babci i Dziadka”

I miejsce – Szymon Mikulski
II miejsce – Dawid Szymczyk
III miejsce – Dawid Gębski
Opiekun plastyczny – pani Jolanta Markwat

Konkurs plastyczny pt. „Szkoła w moich oczach”

klasy 0 – 3:
I miejsce – Sandra Krajewska
II miejsce – Mateusz Lis
III miejsce – Marcel Myrta

klasy 4 – 6:
I miejsce – Paulina Krajewska
II miejsce – Weronika Szwed
III miejsce – Aneta Michalczewska
Opiekun plastyczny – pani Jolanta Markwat

Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

wyróżnienie – Mikołaj Redestowicz

Powiatowy konkurs plastyczny „Kartka świąteczna i zabawka choinkowa” zorganizowany przez Dom Kultury „Borki”

II miejsce – Agata Tusiek, opiekun plastyczny: pani Jolanta Markwat
wyróżnienie – Mateusz Lis, opiekun plastyczny: pani Jolanta Markwat

Konkurs Ligi Ochrony Przyrody – „Mój las” – edycja XXIII 10 grudnia 2009 r.

III miejsce – Monika Mendyk, Emilia Myrta, opiekun: p. Wioletta Molga
wyróżnienie – Zuzanna Góralska, Kinga Szewczyk, opiekun: p. Beata Ruszkowska

I edycja Międzyszkolnego Turnieju Czwórek Siatkarskich Szkół Podstawowych 4 grudnia 2009 r.

V miejsce
drużyna nr 2 w składzie: Paweł Jaśkiewicz, Norbert Chrząszcz, Mateusz Kępczyński, Wojciech Koza

I edycja Międzyszkolnego Turnieju Czwórek Siatkarskich Szkół Podstawowych 4 grudnia 2009 r.

VI miejsce
drużyna nr 1 w składzie: Ernest Kwiatkowski, Adrian Birkowski, Cezary Krok, Szymon Płokita

Międzyszkolna Impreza Sportowa „Aktywna integracja” organizowana przez Publiczne Gimnazjum nr 11 w Radomiu

I miejsce w Piłce Siatkowej drużyna w składzie:
Izabela Kaczor, Magdalena Chrząszcz, Oliwia Bugajska, Aleksandra Michalska, Agata Sikora, Marta Zięba, Arleta Wołczyńska, Paweł Jaśkiewicz, Mateusz Kępczyński, Damian Pietrzyk, Adrian Birkowski, Ernest Kwiatkowski, Wojciech Koza
opiekun: p. Michał Sadowski

VI Radomska Olimpiada Młodzieży

IV miejsce w Unihokeju Chłopców drużyna w składzie:
Wojciech Koza, Ernest Kwiatkowski, Daniel Ryczkowski, Damian Pietrzyk, Adrian Birkowski, Jakub Ruszczyk, Mateusz Antos, Cezary Krok, Damian Grzyb
opiekun: p. Michał Sadowski

VI Radomska Olimpiada Młodzieży

IV miejsce w Unihokeju Dziewcząt drużyna w składzie:
Katarzyna Kupidura, Magdalena Chrząszcz, Izabela Kaczor , Angelika Makowska, Agata Sikora, Natalia Latos, Izabela Płokita, Agnieszka Gromnicka
opiekunowie: p. Agnieszka Płaskocińska, p. Michał Sadowski

Międzyszkolny Turniej Czwórek Siatkarskich Szkół Podstawowych

I miejsce drużyna w składzie:
Magdalena Chrząszcz, Agnieszka Gromnicka, Arleta Wołczyńska, Izabela Kaczor, Katarzyna Kupidura

Międzyszkolny Turniej Czwórek Siatkarskich Szkół Podstawowych

II miejsce drużyna w składzie:
Wiktoria Zacharska, Agata Sikora, Paulina Kacprzak, Weronika Szwed, Natalia Zawisza

Biegi przełajowe (indywidualnie)

II miejsce – Weronika Szwed

Biegi przełajowe (indywidualnie)

VI miejsce – Izabela Kaczor

Biegi przełajowe dziewcząt

VI miejsce – drużynowo

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 im. Stefana Żeromskiego, 
26 – 600 Radom, ul. Gajowa 60
tel. +48 48 3665288, fax +48 48 3664191,
http://psp23.radom.pl   mail:
sekretariat@psp23.radom.pl
Wielkość
Kolory
error: Prosimy nie kopiować.