Rok szkolny 2008/2009

XI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

VII miejsce w mini piłce siatkowej chłopców

XI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

II miejsce w indywidualnym biegu przełajowym na dystansie 1000m – Mateusz Dębski klasa 4c

Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Ziemi Radomskiej

II miejsce w biegach przełajowych – Mateusz Dębski klasa 4c

Konkurs Plastyczny „Zęby myj – radośnie żyj” organizowany przez Stację Sanitarno – Epidemiologiczną

II miejsce na Mazowszu zajęła Emilia Myrta z klasy 2c – uczennica pani Wioletty Molgi

Konkurs Recytatorski pt. „Serce” dla uczniów klas 4 – 6

I miejsce
Agnieszka Wójcik klasa 4a
Aleksandra Moczulska klasa 6a

II miejsce
Justyna Szatan klasa 6a

III miejsce
Wiktoria Zacharska klasa 5b

Wyróżnienia:
Łukasz Goryński klasa 6c
Piotr Głogowski klasa 4a
Aleksandra Banaszkiewicz klasa 5a

Konkurs Plastyczny „Radom w czasach Kazimierza Jagiellończyka” organizowany przez Prezydenta Miasta Radomia Andrzeja Kosztowniaka oraz Ośrodek Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” w Radomiu

Wyróżnienia otrzymali: Dawid Seta, Katarzyna Bałażak oraz Weronika Bojek. Opiekun plastyczny – p. Jolanta Markwat

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Palma i pisanka wielkanocna”

Wyróżnienia otrzymali: Sandra Żuchowska – klasa 2c, Dawid Szymczyk – klasa 2c, Katarzyna Kacprzak – klasa 6c, Aleksandra Ruszczyk – klasa 2c, Natalia Krzesińska – klasa 2b oraz Anna Wątły – klasa 3a – opiekun plastyczny p. Jolanta Markwat

Prace naszych uczniów brały udział w wystawie pokonkursowej w Galerii Domu Kultury Borki.

Turniej „Aktywna integracja” – piłka siatkowa

I miejsce – drużyna w składzie: Jakub Krzyszczak (6c), Daniel Chudzik (6b), Dawid Kozłowski (6b), Łukasz Goryński (6c), Mikołaj Kołodziejczyk (6c), Kamil Wolański (6b), Wiktoria Sadowska (6c), Emilia Sobolewska (6b), Paulina Lisiewska (6c), Paulina Wawrzeńczyk (6c), Aleksandra Świtka (6c), opiekunowie: p. Anna Kowalczyk, p. Michał Sadowski

Konkurs Plastyczny „Przede wszystkim geometria” zorganizowany przez Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki, Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli oraz IV Liceum Ogólnokształcące im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu

Wyróżnienie: Islam Anaev, klasa 2c, opiekun plastyczny p. Jolanta Markwat

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Karta Świąteczna i zabawka choinkowa”

wyróżnienie – Aleksandra Wątły, klasa 3a, opiekun plastyczny: p. Jolanta Markwat

Szkolny Konkurs Plastyczny „Mój kolega cudzoziemiec”

I miejsce – Mateusz Dębski, klasa 4c
III miejsce – Paulina Krajewska, klasa 3a
opiekun p. Sylwia Wolszakiewicz

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas trzecich

I miejsce – Patryk Pypeć, klasa 3a
II miejsce – Anna Kierasińska, klasa 3a
III miejsce – Alicja Moczulska, klasa 3a
opiekun p. Sylwia Wolszakiewicz

Konkurs plastyczny dla uczniów klas 4 – 6
„Poczta Polska dawniej i dziś – 450 lat Poczty Polskiej”

I miejsce – Oliwia Pawlak, klasa 5a
II miejsce – Jakub Kośka, klasa 4b
III miejsce – Mateusz Dębski, klasa 4c
wyróżnienie – Justyna Śpiewak, klasa 4a
wyróżnienie – Natalia Kaczor, klasa 5b
Opiekunem plastycznym tych uczniów jest p. Grażyna Błaszczyk

Konkurs plastyczny dla uczniów klas 0 – 3 „Mój własny znaczek”

I miejsce – Przemysław Michalczewski, klasa 2a, opiekun p. Katarzyna Albekier
II miejsce – Małgorzata Chmielewska, klasa 3b, opiekun p. Marzena Skierczyńska
III miejsce – Filip Roziński, klasa 1a, opiekun p. Joanna Troniarz

Konkurs plastyczny „Dzień Nauczyciela na wesoło”

I miejsce – Magomed Yaudaribier
I miejsce – Olga Główczak
II miejsce – Natalia Bienias
II miejsce – Wiktoria Sadowska
III miejsce – Dawid Gębski
III miejsce – Mateusz Dębski
Wyróżnienia: Oliwia Pawlak, Piotr Kacprzak, Marcin Laban, Wiktoria Świerczyńska
Opiekunem plastycznym tych uczniów jest p. Jolanta Markwat

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 im. Stefana Żeromskiego, 
26 – 600 Radom, ul. Gajowa 60
tel. +48 48 3665288, fax +48 48 3664191,
http://psp23.radom.pl   mail:
sekretariat@psp23.radom.pl
Wielkość
Kolory
error: Prosimy nie kopiować.