Rok szkolny 2007/2008

Trójbój Lekkoatletyczny dziewcząt

III miejsce – drużyna w składzie: Magdalena Chrząszcz, Oliwia Bugajska, Agata Sikora, Agnieszka Gromnicka, Izabela Kaczor
opiekun – p. Michał Sadowski

Międzyszkolny Konkurs „Young Mathematician”

Michał Mazur, klasa 6a – III miejsce, nauczyciel p. Beata Rybińska

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Michał Mazur, klasa 6a – wyróżnienie, nauczyciel p. Beata Rybińska
Młody Matematyk – międzyszkolny konkurs dla uczniów klas piątych
IV miejsce – Paulina Rybicka, klasa 5a, nauczyciel: p. Elżbieta Głodowska

Konkurs plastyczny

W powiatowym konkursie plastycznym pt. „Palma, pisanka, karta wielkanocna”, zorganizowanym przez Dom Kultury Borki, nagrodzono prace uczennic naszej szkoły wybrane spośród 1200 nadesłanych wytworów plastycznych.
Pod kierunkiem p. Jolanty Markwat wykonały je:
Kinga Makowska, klasa 6c – III miejsce
Natalia Krzesińska, klasa 1b – wyróżnienie
Aleksandra Wątły, klasa 1b – wyróżnienie
Wiktoria Świerczyńska, klasa 3c – wyróżnienie

Konkurs plastyczny pt. „Z Janem Pawłem II na pielgrzymim szlaku”

W naszej szkole z okazji trzeciej rocznicy śmierci papieża Jana Pawła II został zorganizowany konkurs plastyczny, którego laureatami zostali:
I miejsce – Nina Drab, klasa 6a
II miejsce – paulina Lisiewska, klasa 5c
III miejsce – Piotr Lis, klasa 2b
Opiekunem plastycznym uczniów jest pani Jolanta Markwat

 IV Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

piłka siatkowa
I miejsce w mini siatkówce chłopców, opiekun p. Michał Sadowski

Halowa Lekka Atletyka

I miejsce w rzucie piłką lekarską, Damian Jabłoński (klasa 6c), opiekun p. Michał Sadowski

Biegi przełajowe
6 miejsce dziewcząt w sztafecie, opiekun p. Michał Sadowski
11 miejsce chłopców w sztafecie, opiekun p. Michał Sadowski

Unihokej
6 miejsce dziewcząt, opiekun p. Michał Sadowski

Piłka nożna
awans chłopców do ćwierćfinału rozgrywek, opiekun p. Michał Sadowski

„Turniej Mikołajkowy”

piłka siatkowa
I miejsce dziewcząt, opiekun p. Michał Sadowski
awans chłopców do półfinału rozgrywek, opiekun p. Michał Sadowski

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

awans do półfinału – Michał Mazur klasa 6a, opiekun p. Beata Rybińska
Sebastian Sadowski klasa 6c, opiekun p. Beata Rybińska

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 im. Stefana Żeromskiego, 
26 – 600 Radom, ul. Gajowa 60
tel. +48 48 3665288, fax +48 48 3664191,
http://psp23.radom.pl   mail:
sekretariat@psp23.radom.pl
Wielkość
Kolory
error: Prosimy nie kopiować.