Rok szkolny 2002/2003

KONKURS PLASTYCZNY „ELEA W OCZACH DZIECKA”

I miejsce Damian Pawłowski kl. IIIa
opiekun: p. Marzena Głuch

Wyróżnienie Joanna Wolszakiewicz kl. IIIb
opiekun: p. Sylwia Wolszakiewicz

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY

V miejsce Kamila Jaśkiewicz kl. IIIa
opiekun: p. Marzena Głuch

PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH

II miejsce uczniowie klasy Ia i IIb
opiekunowie: p. Beata Ruszkowska, p. Sylwia Wolszkiewicz

PRZEGLĄD ZESPOŁÓW TANECZNYCH

II miejsce Zespół Taneczny „Skrzaty”, opiekun: p. Marek Mendyk

MISTRZOSTWA RADOMIA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

II miejsce Agata Musiał
VI miejsce Aleksandra Bukalska
VII miejsce Monika Łoboda
opiekun: p. Anna Kowalczyk

MISTRZOSTWA RADOMIA: MINI HOKEJ

II miejsce drużynowo
opiekun: p. Anna Kowalczyk

Mistrzostwa regionu

IV miejsce drużynowo
opiekun: p. Elżbieta Pękacka

MISTRZOSTWA RADOMIA: SIATKÓWKA DZIEWCZĄT 

VIII miejsce drużyny w półfinale
opiekunowie: p. Elżbieta Pękacka, p. Anna Kowalczyk

BIEGI KAZIMIERZOWSKIE

VII miejsce Agata Musiał (kat. dziewcząt)
III miejsce Patryk Pietruszka (kat. chłopców)
opiekun: p. Anna Kowalczyk

KONKURS WIEDZY O RADOMIU I REGIONIE

Awans do II etapu uczniowie z klasy III b
opiekun: p. Sylwia Wolszkiewicz

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „MAŁY MISTRZ ORTOGRAFII”

III miejsce Szymon Nędzi kl. IIb
opiekun: p. Krystyna Grzyb

FESTIWAL PIOSENKI EKOLOGICZNEJ

I miejsce reprezentacja klasy IIIa
opiekun: p. Marzena Głuch

III miejsce reprezentacja klasy IIIc
opiekun: p. Marzena Skierczyńska

RADOMSKIE ZAWODY MATEMATYCZNE

Finalista: Paweł Klimek kl. VIa
opiekun: p. Beata Rybińska

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR”

Wyróżnienie Damian Janiec kl. VIa
Wyróżnienie Paweł Klimek kl. VIa
opiekun: p. Beata Rybińska

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

Wyróżnienie Justyna Skwarek
opiekun: p. Agnieszka Jasik

KONKURS PLASTYCZNY „MÓJ SZKOLNY KOLEGA Z AFRYKI”

Awans do II etapu: Koło Plastyczne
opiekun: p. Jolanta Markwat

Wyróżnienie Koło Plastyczne
opiekun: p. Sylwia Wolszakiewicz

KONKURS PLASTYCZNY „MASKOTKA”

III miejsce S. Kwaśnik, S. Troniarz, K. Opalewski
opiekun: p. Jolanta Markwat

MISTRZOSTWA RADOMIA W PŁYWANIU

szkoły podstawowe:
II miejsce Agata Musiał (styl dowolny)

V miejsce Marta Karwacka (styl dowolny)
II miejsce Ewelina Strach (styl grzbietowy)
V miejsce Karolina Strach (styl grzbietowy)
opiekun: p. Elżbieta Pękacka

HALOWE MISTRZOSTWA RADOMIA W LEKKOATLETYCE

III miejsce drużynowo
II miejsce Karolina Jaroszek
III miejsce Małgorzata Machnio
III miejsce Paweł Klimek
opiekunowie: p. Elżbieta Pękacka, p. Anna Kowalczyk, p. Andrzej Stępnikowski

MINI PIŁKA NOŻNA

V miejsce dziewcząt
opiekunowie: p. Anna Kowalczyk, p. Elżbieta Pękacka

VII miejsce chłopcy
opiekun: p. Andrzej Stępnikowski

MISTRZOSTWA RADOMIA  – TENIS STOŁOWY

I miejsce Karolina Jaroszek, Aleksandra Wysocka
opiekunowie: p. Elżbieta Pękacka, p. Anna Kowalczyk

Zawody Powiatowe

VI miejsce Karolina Jaroszek, Aleksandra Wysocka
opiekunowie: p. Elżbieta Pękacka, p. Anna Kowalczyk

MISTRZOSTWA MIASTA RADOMIA – GIMNASTYKA

I miejsce drużynowo
opiekunowie: p. Elżbieta Pękacka, p. Anna Kowalczyk

DWUBÓJ GIMNASTYCZNY

III miejsce Karolina Jaroszek i Anna Wijata
II miejsce Małgorzata Machnio
opiekunowie: p. Elżbieta Pękacka, p. Anna Kowalczyk

TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY

I miejsce Agata Musiał
V miejsce chłopcy drużynowo
VII miejsce dziewczęta drużynowo
opiekunowie: p. Elżbieta Pękacka, p. Anna Kowalczyk, p. Andrzej Stępnikowski

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 im. Stefana Żeromskiego, 
26 – 600 Radom, ul. Gajowa 60
tel. +48 48 3665288, fax +48 48 3664191,
http://psp23.radom.pl   mail:
sekretariat@psp23.radom.pl
Wielkość
Kolory
error: Prosimy nie kopiować.