Rok szkolny 2004/2005

MISTRZOSTWA RADOMIA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PŁYWANIU

I miejsce Agata Musiał kl. VI a, opiekun: p. Anna Kowalczyk

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE W RADOMIU

I miejsce w finale w biegu na 60 m Agata Musiał kl. VI a, opiekun: p. Anna Kowalczyk
I miejsce w finale w skoku w dal Agata Musiał kl. VI a, opiekun: p. A.Kowalczyk

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE W WARSZAWIE

8 czas w ogólnopolskim finale Agata Musiał, kl. VI a, opiekun: p. Anna Kowalczyk

I RADOMSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

V miejsce drużynowe w pływaniu dziewcząt, opiekun: p. Elżbieta Pękacka
V miejsce drużynowe w tenisie stołowym chłopców, opiekunowie: p. Elżbieta Pękacka, p. Bartosz Sobania
IV miejsce drużynowe w gimnastyce dziewcząt, opiekun: p. Elżbieta Pękacka
III miejsce indywidualne Martyny Białek w gimnastyce dziewcząt, opiekun: p. Elżbieta Pękacka

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR”

bardzo dobry wynik Szymon Nędzi kl. IV b, opiekun: p. Elżbieta Głodowska
bardzo dobry wynik Norbert Woźniak kl. IV a, opiekun: p. Elżbieta Głodowska
wyróżnienie Małgorzata Jarosz kl. VI c, opiekun: p. Beata Rybińska

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY pt. „300 LAT ORDERU ORŁA BIAŁEGO”

II miejsce Marta Chankiewicz kl. V a, opiekun: p. Grażyna Błaszczyk
wyróżnienie Alicja Kowal kl. V c
Grand Prix Publiczności Martyna Białek kl. V a

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY pt. „MAŁY MISTRZ ORTOGRAFII”

III miejsce Michał Mazur kl. III a, opiekun:  p. Beata Ruszkowska
VII miejsce Paulina Rybicka kl. II a, opiekun: p. Marzena Skierczyńska

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

VI miejsce Michał Mazur kl. III a, opiekun: p. Izabela Nojek
IX miejsce Marcin Ziętek kl. III c, opiekun: p. Izabela Nojek
XI miejsce Izabela Wójcik kl. III b, opiekun: p. Izabela Nojek

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MISYJNY „MÓJ SZKOLNY KOLEGA Z AFRYKI”

KATEGORIA: SCENARIUSZ LEKCJI

II miejsce p. Katarzyna Oziębło – pedagog szkolny

SZKOŁA Z KLASĄ – LEGO, COGITO, AGO

„Nasza szkoła uczy czytać”, „Nasza szkoła uczy myśleć”, „Nasza szkoła uczy działać”

Na ten sukces zapracowali nauczyciele naszej szkoły:

p. Magdalena Baranowska, p. Tomasz Bernat, p. Maria Dusińska, p. Małgorzata Janiszewska, p. Agnieszka Jasik, p. Renata Kochańska – Orzechowska, p. Jolanta Markwat, p. Anna Matysiak, p. Wioletta Molga, p. Dariusz Nawrot, p. Małgorzata Osińska,
p. Katarzyna Oziębło, p. Marzena Pytlakowska, p. Iwona Rozińska, p. Beata Ruszkowska, p. Beata Rybińska, p. Elżbieta Stanik,
p. Jarosław Śledź, p. Michał Tatarek, p. Iwona Wójcik.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 im. Stefana Żeromskiego, 
26 – 600 Radom, ul. Gajowa 60
tel. +48 48 3665288, fax +48 48 3664191,
http://psp23.radom.pl   mail:
sekretariat@psp23.radom.pl
Wielkość
Kolory
error: Prosimy nie kopiować.