Rok szkolny 2001/2002

KONKURS „MŁODY WYNALAZCA”

I miejsce Karolina Strach
II miejsce Marcin Idziak
opiekun: p. Joanna Troniarz

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

III miejsce Justyna Skwarek
opiekun: p. Joanna Troniarz

 MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „MISTRZ MAŁOLATÓW”

III miejsce Małgorzata Jarosz
opiekun: p. Beata Ruszkowska

KONKURS PRZYRODNICZY „MŁODY PRZYRODNIK”

Wyróżnienie Justyna Aderek
opiekun: p. Maria Dusińska

MISTRZOSTWA RADOMIA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w MINI PIŁCE SIATKOWEJ

VIII miejsce dziewczęta
opiekunowie: p. Elżbieta Pękacka, p. Anna Kowalczyk

TENIS STOŁOWY

III miejsce – (drużynowo) Justyna Aderek, Karolina Jaroszek
opiekunowie: p. Elżbieta Pękacka, p. Anna Kowalczyk

GIMNASTYKA

skok przez skrzynię

I miejsce Karolina Jaroszek
II miejsce Marta Karwacka
opiekunowie: p. Elżbieta Pękacka, p. Anna Kowalczyk

DWUBÓJ GIMNASTYCZNY

V miejsce Karolina Jaroszek
VI miejsce Marta Karwacka
opiekunowie: p. Elżbieta Pękacka, p. Anna Kowalczyk

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE MIASTA RADOMIA

Awans do finałów powiatowych:
Justyna Aderek
Anna Sekuła
Lidia Kosonóg
Piotr Kwiatkowski
Piotr Starzyński
Piotr Młynarczyk
opiekunowie: p. Elżbieta Pękacka, p. Anna Kowalczyk, p. Andrzej Stępnikowski

TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY

XIV miejsce – drużynowo (28 drużyn)
opiekunowie: p. Elżbieta Pękacka, p. Anna Kowalczyk, p. Andrzej Stępnikowski

PŁYWANIE

I miejsce Agata Musiał
IV miejsce Marcin Dębski
V miejsce Marcin Tobiak
opiekun: p. Elżbieta Pękacka

MISTRZOSTWA RADOMIA w GIMNASTYCE AKROBATYCZNEJ

Skoki gimnastyczne:
I miejsce Karolina Jaroszek
II miejsce Marta Karwacka
opiekunowie: p. Elżbieta Pękacka, p. Anna Kowalczyk

Ćwiczenia na ścieżce gimnastycznej

VI miejsce Paulina Liżewska
Opiekunowie: p. Elżbieta Pękacka, p. Anna Kowalczyk

Dwubój gimnastyczny

V miejsce Karolina Jaroszek
VI miejsce Marta Karwacka
opiekunowie: p. Elżbieta Pękacka, p. Anna Kowalczyk

MISTRZOSTWA RADOMIA w PŁYWANIU INDYWIDUALNYM

Dziewczęta:
I miejsce Agata Musiał p. Elżbieta Pękacka

VII miejsce Ewelina Strach
X miejsce Aleksandra Krawczyk
XI miejsce Karolina Strach
opiekun: p. Elżbieta Pękacka

Chłopcy:
IV miejsce Marcin Dębski p. Elżbieta Pękacka

V miejsce Marcin Idziak
VIII miejsce Mateusz Idziak
XII miejsce Maciej Gromnicki
opiekun: p. Elżbieta Pękacka

PRZEGLĄD ZESPOŁÓW TANECZNYCH

I miejsce Zespół Taneczny „Skrzaty”
opiekun: p. Marek Mendyk

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 im. Stefana Żeromskiego, 
26 – 600 Radom, ul. Gajowa 60
tel. +48 48 3665288, fax +48 48 3664191,
http://psp23.radom.pl   mail:
sekretariat@psp23.radom.pl

Wielkość
Kolory
error: Prosimy nie kopiować.