Dnia 25 marca 2018 roku akcja Stwórz Pisankę, Pomóż Dzieciom wybrzmiała po raz czwarty. W trakcie licytacji udało się zebrać 7 400zł, ale nadal trwa sprzedaż pozostałych pisanek, które można nabyć w Klubie Środowisk Twórczych Łaźnia. Przypomnijmy, że dzięki tej akcji, która powstała z inicjatywy Naszego Szkolnego Koła Wolontariatu, zyskując patronat Prezydenta Radomia Radosława Witkowskiego, Podopieczni Świetlicy Środowiskowej Caritas Pallotyńska wyjeżdżają na kolonie. W tym roku dzieci pojadą do Zakopanego. Stwórz Pisankę Pomóż Dzieciom ma szansę realizacji dzięki zaangażowaniu Naszej Szkolnej Społeczności. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców zwłaszcza paniom: Agnieszce Pomorskiej – Czarnocie i Agnieszce Kozyrze, jak również paniom: Katarzynie Łukasik, Barbarze Kaszubie i panu Sławomirowi Chojnackiemu, którzy włączyli się w organizację akcji całym sercem. Cieszy, że nasza inicjatywa i zaangażowanie zostało zauważone i docenione przez lokalne media, jak również pana Pawła Dychta – kierownika Centrum Komunikacji Społecznej UM w Radomiu, który prowadził licytację.
Mówią o nas:

Radio Plus cz. 1