W piątek 5 października uczniowie klas pierwszych zostali włączeni w poczet braci uczniowskiej. Świadkami tego wyjątkowego wydarzenia byli rodzice i ich bliscy, wychowawcy oraz dyrekcja.

W trakcie uroczystości pierwszoklasiści wykazali się znajomością hymnu, symboli narodowych, obowiązków ucznia oraz zachowania się na przejściu dla pieszych. Potem  w ozdobnych biretach złożyli na Sztandar Szkoły uroczystą przysięgę. Aktu pasowania dzieci na uczniów dokonał Pan Dyrektor Tomasz Bernat. Aby upamiętnić to wydarzenie,  każdy pierwszak otrzymał dyplom oraz legitymację szkolną.

Po oficjalnej uroczystości dzieci z klas pierwszych udały się do sal, aby tam z rodzicami i wychowawcami dalej świętować dzień, w którym stali się pełnoprawnymi uczniami.

Naszym Pierwszoklasistom życzymy bardzo dobrych wyników w nauce, samych radosnych chwil i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.  Foto>>