Szanowni Państwo, przekazujemy wstępne ustalenia, które znajdą się w procedurach bezpieczeństwa obowiązujących w szkole:

• przy wejściu do szkoły uczniów klas 4-8 oraz osoby dorosłe obowiązuje dezynfekcja rąk; dzieci i uczniowie klas młodszych po wejściu do budynku powinny starannie umyć ręce;
  • podczas zajęć szkolnych, przerw lekcyjnych nie ma obowiązku noszenia maseczek, przyłbic,
  • nie obowiązuje zmiana obuwia (chcemy odciążyć szatnie, gdzie jest bardzo mało miejsca; w dni deszczowe należy starannie wytrzeć obuwie; dzieci młodsze mogą zmieniać obuwie w swoich salach),
  • rozpoczęcie roku szkolnego będzie odbywać się według ściśle określonego harmonogramu (pojawi się na stronie szkoły w weekend) w godzinach 9.00 – 13.00; oddziały przedszkolne, klasy pierwsze, klasy czwarte zapraszamy w wyznaczonych godzinach wraz z rodzicami (tylko 1 opiekun dorosły z dzieckiem/dziećmi) na spotkanie w sali gimnastycznej lub na placu za szkołą; klasy 4 – 8 idą na spotkania z wychowawcami do wyznaczonych sal lekcyjnych.

Szczegółowe procedury bezpieczeństwa umieścimy na stronie szkoły w poniedziałek.