27 listopada reprezentacja klas młodszych w składzie:
3 d – Zuzanna Janik, Oliwia Jesionek, Zuzanna Cichoń, Aleksandra Czaja, Oliwia Żyła, Melania Kryńska
2 a – Filip Kupidura
3 a – Marcin Boćkowski, Mikołaj Krawczykowski, Igor Helicki, Tymoteusz Jęczkowski, Michał Zakrzewski
pod opieką nauczycieli: p. Małgorzaty Janiszewskiej i p. Marzeny Skierczyńskiej wzięła udział w zawodach – „Mikołaj z gwiazdami – lekkoatletyka dla każdego”. Celem zawodów była popularyzacja lekkiej atletyki, poprawa stanu zdrowia oraz sprawności fizycznej dzieci, zachęcenie rodziców do zainteresowania się prozdrowotną aktywnością fizyczną swoich dzieci. Zmagania odbywały się pod bacznym okiem młodych gwiazd lekkoatletycznych – Anety Rydz, Natalii Wosztyl, Martyny Kotwiły i Karoliny Kołodziejczyk.

foto>>
relacja w TV Dami