Konkurs plastyczny pt. „Bezpieczna droga”, którego celem było popularyzowanie zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego wśród dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym został rozstrzygnięty.
Uczniowie swoje zaangażowanie i kreatywność przelali na prace konkursowe, pokazali nam, że ważne jest dla nich zarówno własne jak i innych bezpieczeństwo. Wykazali się znajomością numerów alarmowych oraz wiedzą w jakich sytuacjach należy z nich skorzystać, aby otrzymać pomoc specjalisty.
Wśród prac biorących udział w konkursie wyróżniono pięć najpiękniejszych i najciekawszych prac, które spełniały wszystkie wymagania konkursu : właściwą interpretację tematu, zgodny z wymogami format, zawierające wartości edukacyjno–profilaktyczne i wartości artystyczne. Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody.

Wyróżnienie otrzymali uczniowie:
1. Milena Kądziela klasa 1a