Zapraszamy uczniów klas 4 – 6 do wzięcia udziału w konkursie na małą formę przestrzenną pod hasłem „Radom nowy i najnowszy” organizowanym przez Publiczne Gimnazjum nr 13 w Radomiu.

W konkursie mogą wziąć udział tylko dwuosobowe zespoły z klas 4 – 6. Chętne duety prosimy o zgłaszanie się do pani Beaty Rybińskiej lub pani Grażyny Błaszczyk do 09.02.2017 r.

Uczestnicy dostarczają makietę obiektu znajdującego się w Radomiu wraz ze zdjęciami tego obiektu (zdjęcia mogą być wydrukowane) oraz jego podstawowym opisem (nazwa, ewentualnie adres miejsca w przypadku obiektów mniej znanych) do 8.03.2017 r. do pani Błaszczyk lub pani Rybińskiej. Wymiary makiety nie mogą przekroczyć 50cm x 50cm x 50cm. Zgodnie z tematyką bieżącej edycji makieta powinna przedstawiać obiekt znajdujący się w Radomiu, a powstały w latach 1945 – 2017. Prace nie mogą być wcześniej nagradzane w innych konkursach. Prace muszą być opatrzone godłem (maksymalnie dwuwyrazowym pseudonimem).

Do finału, który odbędzie się w PG 13, zakwalifikujemy 4 najlepsze prace uczniów naszej szkoły.

zgoda rodziców>> (konieczna przy zgłoszeniu udziału)

szczegółowy regulamin>>

Zapraszamy!