Zapraszamy uczniów klas 1 – 6 do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno – Plastycznym „Matematyka – Lubię to!”.

Najważniejsze informacje z regulaminu:

1. Konkurs jest dwuetapowy: etap szkolny i etap ogólnopolski.
  2. Konkurs przeprowadzany jest w dwóch kategoriach: dla uczniów klas 1 – 3 oraz dla uczniów klas 4 – 6.
  3. Zadaniem uczestników konkursu jest zilustrowanie dowolną techniką pracy plastycznej na temat „Matematyka – Lubię to!”.
  4. Każdy uczestnik konkursu wykonuje własnoręcznie (bez pomocy osób trzecich) pracę na płaszczyźnie w dowolnej technice (malarskiej, rysunkowej, graficznej, mieszanej) w formacie A4 lub A3.
  5. Każdy uczestnik nadaje tytuł swojej pracy, dodatkowo może także dodać krótki opis.
  6. Do pracy musi być dołączone oświadczenie podpisane przez rodzica lub prawnego opiekuna oraz informacja zawierająca dane autora i informacje o pracy.
  7. Podpisane prace wraz z oświadczeniem należy oddawać paniom uczącym matematyki w nieprzekraczalnym terminie do 9 grudnia 2016 r.