12 kwietnia 2016 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 33 odbył się IV Międzyszkolny Festiwal Piosenki Angielskiej Sing Along. Naszą szkołę reprezentowały dwa duety. W kategorii klas młodszych Martyna Maniak i Wiktoria Skrok (obie z klasy 3a) w piosence z filmu Anastazja – Once Upon a December, a w kategorii klas starszych Aleksandra (klasa 6a) i Alicja Faryna (klasa 4b), które zaśpiewały utwór Limahla Neverending story.

Jury po burzliwych obradach podjęło jakże radosną (i bardzo słuszną decyzję), przyznając w kategorii klas młodszych naszym reprezentantom PIERWSZE MIEJSCE. Dziewczęta pokonały liczną i bardzo dobrze przygotowaną konkurencję z innych szkół. Otrzymały liczne nagrody między innymi wspaniałą statuetkę, którą można podziwiać na honorowym miejscu, w galerii sławy (gablota na parterze). Jeszcze raz dziękujemy organizatorom udanej imprezy, uczestnikom z naszej szkoły serdecznie gratulujemy i cieszymy się wraz ze zwyciężczyniami. Po takim sukcesie nie pozostaje nam nic innego, jak obiecać, że Międzyszkolny Festiwal Piosenki Angielskiej Sing Along stanie się stałym punktem naszego wyjazdowego szkolnego kalendarza.

foto>>