Drodzy Rodzice, Uczniowie!
Apeluję o pomoc dla czwórki dzieci, które żyją w bardzo biednych warunkach w powiecie zwoleńskim niedaleko Radomia. Oczekują na nasze wsparcie jeżeli chodzi o żywność, zabawki, ubrania, środki czystości. Zawsze kiedy ktoś zwraca się do nas o pomoc reagujemy bardzo pozytywnie, otwierając nasze serca. Jestem przekonana, że tak będzie i tym razem. Zaczarujmy świat dzieci, dotkniętych nie tylko biedą, ale niestety bardzo poważną chorobą postępującym zanikiem mięśni, z którą walczą chłopcy: Franek lat 4, Igor lat 9, który niestety nie porusza się już samodzielnie. Ich siostry: Oliwia lat 7 i Julka lat 6 bardzo pomagają swojej rodzinie.
Apeluję, pomóżmy dzieciom, przekażmy coś od siebie, tak by wiedziały, że w swoim dramacie nie są sami. Na wszystkie dary czekam do czwartku 25 czerwca.

Dziękuję za każdy drobiazg,
Opiekun Koła Wolontariatu: Monika Witkowska